Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért lettem homofób, mert a...

Azért lettem homofób, mert a barátom fiúval csalt meg?

Figyelt kérdés
És azt gondolta, hogy ez így teljesen oké, egy szavam se lehet. Mai napig nem érti, miért szakítottam emiatt. Azelőtt nem volt bajom a melegekkel, de már utálom őket. Járt még valaki így?

nov. 19. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Én csak utálom őket mert hányingerek.
nov. 19. 08:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés elég sok lányban felmerült már szerintem. Sokkal rosszabbul tud esni ha egy pasi pasival csal meg, mert vele nem tudsz versenybe szállni.
nov. 19. 09:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az esett a legrosszabbul, hogy teljesen elhiszi, hogy ebben így nincs semmi rossz és nem érti, hogy attól, hogy nem lánnyal volt, az még megcsalás.
nov. 19. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Sőt sokkal rosszabb az hogy pasival csalt meg.
nov. 19. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen a témához kapcsolódik...

Nekem régen tetszett egy lány, próbáltam közeledni hozzá, de kiderült hogy lezbikus utána évekig lányokkal járt, és egyszer csak lett egy fiú barátja, ettől nem lettem homofób de elég nyomasztó érzés, átérzem a helyzeted.

nov. 19. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Én melegként nem lennék féltékeny, ha a barátom egy lánnyal csalna meg, hiszen szexuálisan nem tudok olyan nyújtani neki, amit a lány igen. Persze ehhez az kéne, hogy a pasim biszex legyen.

Aki a szexet és a párkapcsolatot fejben jól külön tudja választani, sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb életet fog élni, mint aki élete végéig csak egy emberrel szexel. Persze ehhez két ember kell (+ a többi, nyilván).

nov. 19. 13:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha együtt átb*sznának?
nov. 19. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak átbaszni, hiszen eleve nem vagyok féltékeny, nincsenek extra elvárásaim. Ha átverne a barátom, akkor az más dologban nyilvánulna meg (pl. pénzügyek), akkor nyilván lépnék.
nov. 19. 13:35
Rejtvényfejtés ingyenesen

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!