Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok nyomulni a rokonaito...

Szoktatok nyomulni a rokonaitokra, ha sokat isztok?

Figyelt kérdés

Mivel mások társaságában nem szoktam lenni, csak a családdal, (velük is ritkán) így ők vannak.


Nem szoktam konkrétan semmit csinálni, csak masszírozom őket, direkt hozzájuk érek, hozzájuk simulva közlekedek a lakásban. Így legalább ki tudom magyarázni bármelyiket is, ha megvádolnának, de nem szoktak. :D


Józanul nem szoktam, csak ha már eleget ittam.

Ki van még ezzel így?


2020. nov. 19. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Van baj
2020. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hat en nem es ez baromi bizarr, en tuti szolnek neki negyszemkozt, ha lenne ilyen rokonom.
2020. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
27%
Én ugyan ezt csinálom, csak józanul:D Semmi nincs ebben, bár a hozzásimulást fogalmam sincs, hogy érted. De masszírozni, meg így fogdosni a vállukat, meg a fejüket szoktam. Persze nem órákig, csak pár percig, amíg meg nem unom:D
2020. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
12%
csak a macskára szoktam vagy kutyára
2020. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát,ha őket ez nem zavarja,akkor csináld. De engem egy kicsit zavarba ejtene.
2020. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Fhu ez igen, józanul fogdossátok rokonaitok és részegül és nem is érzitek mi ezzel a probléma!
2020. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy csipetnyi szexuális szándék akad a dologban, akkor egy elmeroggyant, beteg lelkű állat vagy. Rokonság tabu!
2020. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2020. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%
Mi a probléma ezzel? :D Szerintem félreértelmezitek a dolgot picit. Itt nem arról van szó, hogy csak úgy random egyik percről a másikra odamegyünk és pfú, de szét fogdosom most a testvérem. A fogdosás meg nem szexuális intim dolgokra értetendő, nem vagyok egy perverz beteg állat. Simogatom a haját, közben dumálunk, fogdosom a vállát, masszírozom, és kb ennyi. Elég szókimondóak a környezetemben, de sose kaptam meg, hogy beteg állat vagyok, bár fogalmam sincs miért lenne az bárki is azzal, hogy szertgeti a körülötte lévőket.
2020. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
9. Ha engem akármelyik rokonom fogdosna ahogy te fogdosod őket akkor rohadt kényelmetlenül érezném magam.
2020. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!