Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a facebookon,...

Mit gondolsz a facebookon, cikkek alatt kommentben gyűlölködő emberekről?

Figyelt kérdés
Van vagy volt ilyen ismerősöd akitől emiatt váltál meg?
2020. nov. 19. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Volt egy facebook profilom amit az emberek miatt töröltem.
2020. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Manapság a facebookot már csak az idősebb korosztály használja, ott gyűléseznek mindenről, mindenkinek gratulálnak és részvétet nyilvánítanak kommentben, ha kell ha nem, megköszönik a cikkeket, ami tetszett nekik (nem vicc) és 25 ezer képet kiposztolnak nyilvánosan az unokákról... ritka gáz.

2020. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki olyan témában tölt fel valamit ami nagyon megosztó az ne csodálkozzon ha ellenszenvet vált ki egyes emberekben. Bár lehet hogy pont provokációnak szánják, az emberek meg ugranak ezekre.

Van pár ismerősöm akikkel teljesen más véleményen vagyunk dolgokban. De ez nem jelenti hogy a többi 90%-ban ne értenék vele egyet az élet más területén. Nem tartom jó ötletnek egyáltalán felraki ezeket, mert egyetlen vélményből fognak ítélkezni az emberek. Én feleslegesnek látom egyáltalán kommentelni is ezekre, mert az ilyen megosztó dolgokról jobban szeretek az életben beszélgetni ahol ki tudom fejteni a véleményem és nem csak 2 mondatban írogatni nyilvánosan, utána kapni az anyázásokat mert abból a 2 mondatból ők eldöntötték hogy én rossz ember vagyok. Szóval kimaradok ezekből annyira, hogy legtöbbször el sem olvasom ezeket.

Tudom sokan máshogy gondolkoznak, nekik a nagy része Facebook függő akik késztetést éreznek hogy nonstop ott lógjanak.

2020. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Direkt igyekszem kerülni az ilyen témákat. Nyilván van véleményem nekem ks, de nem vagyok vitázni megosztó témában, úgysem jutunk közös nevezőre, pláne nem az interneten primitív, csőlátádú emberekkel. Inkább könnyedebb témákat figyelek a neten, mint az utazás, éttermek, zenekarok, koncertek, színház, múzeumok stb... Ezekben a témákban általában nem szoktak nagy viták lenni, kivéve ha valaki belekever valami oda nem illő politikai stb jellegű kommentet. De többnyire elkerülöm ezeket. Itt gyakorin nehezebb, mert névtelenül még bátrabban támadják az embert a véleményéért, elég, ha valaki nokedlinek hívja a galuskát vagy fordítva, máris el van hordva mindennek és lepontozva 0 százalékra. De hát ezeket nem kell magunkra venni, őket minősíti.
2020. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!