Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tereljem vissza a...

Hogyan tereljem vissza a figyelmem a nőkkel való ismerkedésről magamra?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Nem vagyok se szép, se csúnya. 18 éves koromig egy büdös dagadt antiszoc kocka voltam. Tehát nők még hírből se. Aztán jött egy életmódváltás. Ez viszonylag sikeres volt, mivel összetudtam hozni egy pár egyéjszakást, de semmi más komolyat nem. Tehát 21 évis koromig még egyszer se volt barátnőm. De ennek elsősorban a személyiségem az oka, illetve az hogy nem tudom hogyan kel a nőkkel kommunikálni/viselkedni. Ötletem nincs, hogyan kell viselkedni velük, hogy fent tartsam magam felé az érdeklődést. A férfiakkal és haverokkal nincs problémám, minden jön magától, sok haverom/barátom is van.

Viszont az elmúlt félévben annyi energiát fektettem abba, hogy megtanuljak a nőkkel "bánni", hogy letértem az utamról, és hanyagoltam a tanulást, a munkát, mindent. Ez idő alatt 3 nővel tartottam állandóan a kapcsolatot napi szinten, tehát beszélgettünk. Ez addig működött amíg személyesen is találkoztunk, mert úgy feledtetni tudtam a gáz beszélgetéseink. De most, hogy bejöttek a korlátozások, csak a netes beszélgetés maradt, és mindhárommal megszakadt a kapcsolat. Leráztak/nem értették a poént/megsértődtek/nem érdekeltem őket többé. A haverokkal ilyen baj nincs, mindent értenek amit írok.


Viszont ez annyira frusztrál most is, hogy megint ilyen kudarcot vallottam, hogy nem tudom felfogni. Eddig amire időt fordítottam, abba kis idővel bele is jöttem. De ebbe nem tudok, már évek óta, és ez a legidegesítőbb. Nem szeretem, ha valamibe balf*sz vagyok. Csak itt az a gáz, hogy azt se tudom, mit tanuljak ahhoz, hogy sikeres legyek.

De most már viszont szeretnék visszatérni a tanuláshoz, mert helyre kel hoznom, amit elrontottam és nem akarom, hogy a szüleim csalódjanak bennem. De ez a lúzer érzet, hogy évek óta nem tudok még csak egy haveri kapcsolatot sem kialakítani egy nővel sem, mindig eltereli a figyelmem. Eszembe jut, és emészt, nem tudok a saját dolgommal haladni, ami előrevisz. Ja és eddig mindenki mondta, hogy ne foglalkozzak a nőkkel, majd jönnek maguktól, ha csak magammal foglalkozok. Aha. Ekkora baromságot még életemben nem hallottam, én teljesen mást tapasztaltam.

Na de mi legyen? Gondolkoztam pszichológuson, de elég drága egy alkalom, és most elég szűkösen vagyok a pénzzel. Mit tegyek?



2020. nov. 19. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
nehéz a nőkkel. hidd el egy lánynak nincs sok esze még addig amíg nővé nem ér. jó most nekem sincs barcsinőm de így szerintem nagyon lassan érnek egyes nők nőkké ahhoz hogy pasikkal összejöjjenek. tizenévesként mindent akarnak de van hogy így furcsa ez náluk.
2020. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

a szűkös anyagi lehetőség nem jó hír...

am ha ebben akarsz fejlődni,akkor nem a pszicho mókus a jó választás,hanem a pua téma.

abban egy egészen külön játékelméletet képez az online game.

elkezdesz olvasgatni a témában,rengeteg helyzetet bemutatnak és idővel fel tudod fedezni,hogy melyik résznél szúrod el és így korrigálhatod.


az anyagi része.

ha nem dugsz legalább 2 hetente,elkezdhetsz kételkedni magadban,kitalálni hülyeségeket.

ezért ha nincs épp nő,akkor érdemes elmenni örömlányhoz egészségügyire.

csak hát ugye az nem éppen olcsó,mert kb 20 ropitól indul 1 óra.

de ha egy tanulási folyamatnak,vagy egy életút megváltoztatásának tekinted az erre költött pénzt,akkor ez nem is akkora összeg rá.

2020. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!