Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi rasszista, hímsoviniszta ember? Az egész magyar társadalom ilyen?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nincs itt sok rasszista, hímsoviniszta ember.
2020. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a magyarok többsége ilyen sajnos.
2020. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szeretném azt mondani, hogy ide főleg a lelki nyomorékok járnak, és a többi ember a való életben normális, de eddig bármilyen közegbe kerültem (legyen szó iskolákról, egyetemekről, munkahelyekről) az emberek többsége azon a véleményen volt dolgokról, mint amilyenen tt vannak. Szóval igen, ez a társadalom jelentős része.
2020. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

a kérdésed önmagában rasszista, hahó!

ezen az oldalon sok - az egész ország ilyen??

2020. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A rasszizmus nem vonatkozhat viselkedésre, csak faji, nemi, szexuális meg talán vallási megkülönböztetésre, amin tudnál változtatni, de nem akarsz, azért ha elítélnek nem rasszizmus.


Amire te gondolsz az az általánosítás lehet.


Amúgy nekem úgy tűnik, hogy rengetegen rasszisták. A fideszesek nagyobb része enyhén és a jobbikosok többsége. Ez alapján, szerintem több, mint a lakosság fele rasszista, ahhoz képest nincs is nagy visszhangja.

2020. nov. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A magyarok többsége rasszista és előítéletes meg kirekesztő a nagyon másokkal szemben. De ez nem az emberek hibája, nem hibáztathatsz pl egy átlagos vidéki embert azért, mert nem fogad el egy meleget vagy egy muszlimot, mert soha életében nem találkozott élőben egyel sem, meg max viccekben vagy a médiumoktól hallott róluk.


Szóval ez nem az emberek hibája, szimplán csak ennyire levagyunk maradva. Most lehet pl rajta vitatkozni, hogy melegnek lenni jó-e vagy rossz,de így-is úgy is elfogadott lesz majd a melegek jelenléte ahogy a fiatalabb generációk leváltják a mostaniakat. Aztán szépen lassan az lmbtq egyéb betűi is elfogadottak lesznek. Meg ezzel együtt a bőrszín meg vallási hovatartozás se fog annyira számítani idővel. De az lmbtq-s dolog csak pár generáció kérdése.

2020. nov. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert itt anonim tudják szidni a világot, de nem minden magyar ilyen
2020. nov. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

azért, mert ti, liberók, provokáljátok a normális embert a szrságaitokkal.

Soha semmi bajom nem volt a melegekkel, külföldiekkel, stb, de amióta megy ez az agresszív szélsőbalos politika, már kezdem azt is megutálni, amit ez a béna társaság magáénak akar vallani.

2020. nov. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hatos nem egy meleg ismerősöm van, sőt átoperált transz ismerősöm is van. A melegekkel semmi baj, teljesen normális, kedves emberek, akik nem járnak provokálni össze-vissza mint a hozzád hasonlók, hanem élik a kis életüket. A transz ismerősöm viszont fejben úgy beteg, ahogy van, én próbáltam nyitottan hozzáállni a dologhoz, de bocsánat akinek az a fő problémája, hogy transz nőként nem áll fel a sok női hormontól a le nem vágatott farka és így nem tudja megdugni a barátnőjét... hát erre csak azt tudom mondani, hogy ez deviancia! A travik, drag queenek stb meg orvosilag is parafíliának minősülnek pont mint a pedofilok, szóval rohadtul nem kell elfogadni őket.


Ami meg a muszlimokat illeti, nem egy muszlimmal találkoztam egyetem alatt, kêsőbb oktattam is őket. Lenéző, nagyképű primitív, bunkó emberek voltak, és itt huszas nagyságrendben beszélek róluk. Egy se volt normális.

2020. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem nevezném magamat egyáltalán liberálisnak, de amilyen szintű rasszizmust, gyűlöletet, irigységet, álszentséget,ellenségeskedést, rosszindulatot találok ezen az oldalon, az egyszerűen megdöbbentő.
2020. nov. 21. 02:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!