Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt eddigi eleted leglehet...

Mi volt eddigi eleted leglehetetlenebb feladata?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Érettségi xd
2020. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hogyhogy?
2020. nov. 21. 12:55
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem jól érezni magam. Mai napig nem megy.
2020. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy múzeális értékű Eszterházy hintó feldíszítése. Esküvőre kellett és egy karc sem eshetett rajta. Ezelőtt harminc évvel ez nem kis feladat volt.
2020. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 October15 ***** válasza:
91%
Próbáltad már Mi Hazánkosnak elmagyarázni, hogy ha nem élsz Budapesten akkor fizikailag nem tud téged zavarni a Pride? :D [Ha meg külön nézed akkor van 1 rossz hírem.] Én megpróbáltam... XD
2020. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Az egyetemen néhány tantárgy... még csak szükségem se lesz rájuk soha, de vért kellett izzadni, hogy meglegyen. Magyar felsőoktatási rendszer 🤘 aztán kikerültem az életbe és szart se tudtam arról, amit tényleg tanultam az adott szakon. Kb úgy érzem elvesztegettem azt a néhány évet a suliban.
2020. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

-Feleségem halálának a feldolgozása. 10 éve folyamatban van.

- Nyugtató függőség legyőzése. Ez sikerült, majdnem belehaltam.

-Türelmesen kivárni míg elmúlnak a megvonási tünetek. Elképesztő nehéz.

- Jó embernek maradni, miközben tudom, hogy nem éri meg, és a szar emberek boldogabbak nálam.

- Úgy általában véve: élni. Na, ennél nehezebb feladatot rajzolni sem lehetne.

2020. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 October15 ***** válasza:
72%
6.: Naaaa álmomból felkeltve is le tudom írni azt, hogy duoviri iure dicundo quinquennalis és még azt is tudom mit jelent. :D Az más kérdés, hogy még 1x a büdös életbe nem fogok római történelemmel foglalkozni de azért ezt meg még 1499 másik latin kifejezést be kellett bifláznom... a beugróhoz. :D
2020. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Mr T. megkeresett az irodától.

Lázadókat kellett kifüstölni egy lehetetlen küldetésben egy eldugott szigeten, akik ellenőrizték a környéket.

Megkerestem Mr.K.-t és Mr M-t, hárman elvállatuk.

Fél óra volt a kis akció, füstölt minden az embereket nyársra húztuk.

Még a műhold képen is látszódott ahol működtünk.

Aztán anyu bejött, felkapcsolta a villanyt, és mondta fiúk meghoztam a kakaót, elég most már a számítógépes játékokból.

2020. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Nulla Ft-tal, lemerült teloval hazatàlni onnan, ahol azt sem tudtam hol vagyok. Es egyàltalàn balra vagy jobbra induljak el.


Vagy pl mikor barátommal összevesztünk a kocsiban, es minden nélkül ráadásul mezitlàb(a kocsiban nem volt rajtam) egyszerüen kirakott nyári ejszaka az autout vagy autopàlya közepén. Se telo, se penz se táska se semmi. De szoval visszajött es felvett. Anya elsirta magát, mikor elmeséltem.


Ilyenek versenyeznek még más hasonlokkal.

2020. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!