Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kerülöm azokat az...

Miért kerülöm azokat az embereket akiket szeretek?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni. Pl szerelemes vagyok egy lányba de nem keresem a társaságát hanem próbálom elkerülni, ha beszélgetünk akkor én nem tudok megszólalni, szorongok. Más emberek társaságában viszont felszabadult vagyok. Szerintetek ennek mi lehet az oka, és hogyan lehet ezt kezelni?
2020. nov. 21. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg úgy érzed, hogy nem lennél elég jó. Mással is előfordul, hogy szorongóbb olyan ember társaságában, aki jó lenne, ha kedvelne. Ezen tapasztalattal lehet javítani szerintem, lehet először kellemetlen lesz, esetleg kínos dolgokat mondasz az illetőnek, de idővel belejössz és hozzászoksz.
2020. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Meg kellene próbálnod elengedni a megfelelési kényszert...Ne aggódj amiatt, hogy megfelelsz e a lánynak, hiszen az iagz szerelem lényege az, hogy önmagadért szeretnek tiszta szívből...
2020. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
first time?
2020. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"first time?"


ez mit is jelent?

2020. dec. 14. 19:19
 5/5 anonim válasza:
Sokan kerülnek olyan embereket, akiket szeretnek. Ez lehet személyiségjegy is. ÉN is kerülöm őket, nemrég fedeztem fel, hogy nekem ilyen a személyiségem.
2020. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!