Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki annyira...

Hogy lehet valaki annyira törtető, hogy anyagilag tönkretett?

Figyelt kérdés

Jó, tisztességes szakembernek ismernek. Elvállaltam egy állandó munkát egy nagy cégnek (a tulajdonos is sokszoros milliárdos) és a tulajdonos megígérte hogy ez az összeg még a sokszorosa lesz, mert számol velem és a kis cégemmel.

Amikor megismerkedtünk én nem tudtam ki ő, de korrekt voltam vele mint mindenkivel. Ezért választott engem a munkára mert látta hogy dolgos, tisztességes ember vagyok és nem akartam lehúzni. Szépen végeztem is a munkát, már annyi összejött 3 hónap alatt, hogy új irodát és alkalmazottakat kerestem. Már csak a szerződés aláírása volt hátra, az alkalmazottakat fel is vettem.

A gond: a cég tulajának jobbkeze, egy csaj romba döntött mindent! Szándékosan rossz adatokat adott át nekem, hogy azokkal dolgozzak. Úgy keverte a lapokat, hogy utólag én lettem a hülye és még bizonyítani se tudtam az igazamat, hogy ő adta a rossz adatokat. Annyira naív voltam, azt hittem egy hajóban evezünk! Emiatt a baki miatt több milliót vesztett a cég és a cégemmel azonnal hatállyal szerződést bontottak. Próbáltam bizonyítani az igazamat de nem hittek nekem. Nagyon ügyes volt a csaj, én is bevallom! Én is neki hittem volna más helyében.

Kiderült, hogy a saját ismerőse cége végzi azóta a feladatokat, gondolom ő meg kapja a “jutalékot”.

Hogy lehet ennyire törtető és gonosz valaki? A munkakezdés előtt el kellett küldenem a 3 fiatal pályakezdőt akit felvettem. Beégtem az irodahelység tulajdonosa elött is. És még a csaj jött ki jól összességében!


2020. nov. 21. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
21. század, piacgazdaság, modern világ. A fidesz vezetés alatt ez már mindennapos. Ismerős-ismerősének az ismerősei ülnek mindenhol.
2020. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Kapitalizmus,ennek semmi köze a Fideszhez.

A kapitalizmusban a pénz az isten,ember embernek a farkasa,nagyon sok pénzröl volt szó érthetö hogy nagy a harc érte

2020. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Úgy lehet ennyire történő, hogy ő már hallott róla: az erősebb kutya b***ik. Jól járt, mert azóta neki csörög a jutalék, te pedig megtanulhatod, hogy a világnak ezen a szegletén nincs biznisz korrupció nélkül. A következő alkalommal majd te is előre megkensz valakit a megrendelőnél, aztán meglesz az üzlet.
2020. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ha akkora hibát tudtatok véteni amiért ez történt akkor teljesen jogos a szerződésbontás, mert ezek szerint kritikus adatokat használtatok nem megbízható forrásból.


Mindezek ellenére nagyon sajnállak, tanuld meg hogy nőben SOHA nem bízunk meg. Ilyen húzást férfi nem csinál, ennyire aljas csak nő lehet.

2020. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen én hibáztam. Csak sajnos nem volt lehetőségem az adatok valódiságát ellenőrizni mert a “jobbkéz” volt kapcsolatban a partnerükkel. Elötte 3 hónapig jó adatokat kaptam, minden rendben volt, megbíztam benne.

A cég tulaja tiszességes ember, azért is hittem, hogy lehet rendesen csinálni ezt a munkát, nem kell megkenni senkit. Csodálkoztam is, hogy kapcsolatok nélkül bekerültem egy ilyen céghez partnerként. Ki hitte, hogy a jobbkeze önálló életre kel és a háta mögött a saját köreinek intéz pénzeket?

2020. nov. 22. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Tanultál az esetböl de hibáztál nagyon mert nem tudtad bizonyítani. Az adatszolgáltatásnak nem volt nyoma ez bizony óriási hibának bizonyult
2020. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!