Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem miért zavar az ha fehér...

Engem miért zavar az ha fehér nőnek más rasszú párja van?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért , semmi közöm más életéhez , próbálom lexarni, de nem megy. Nem szólogatok be, rájuk sem nézek nehogy baj legyen. Csak így az internetem, most kérdés formájában írom ki és közlöm noname módon.


Segítsetek ezt leküzdeni.


Lehet egy trauma, ilyenre emlékszem. Volt 16 éves koromban egy csaj aki tetszett, próbáltam beszélgetni vele, de őt jobban érdekelte az a srác akinek az apja uzsorás volt és a c srác mindenkit megvert aki ellenszemves volt neki, de a suliból nem rúgták ki mert balhézott volna a családja. A csajnak meg bejött ez a ( számomra ) abnormális stílus. Persze össze is jöttek. Aztán én meg másik suliba mentem nem tudom mi lett velük.

Egy ilyenre emlékszem.


Jaa meg amikor ovis voltam volt a parkba egy néger bácsi és egy fehér nő akiknek a fia velem labdázott egyszer és a szüleim velük beszélgettek német vagy angol nyelven, kb.4-5 éves lehettem, a bácsi a kocsit "gozsi"-nak nevezte :)


2020. nov. 21. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Van egy egészséges önvédelmi reakciód, ami az ősidőkbe nyúlik vissza minden népnél.
2020. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak te tudhatod a választ.
2020. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A traumád miatt amely enyhe rasszizmust váltott ki belőled.


Ha nem teszed szóvá akkor nem probléma, sokan élnek ezzel a tulajdonsággal és sokan hangot is adnak neki.

2020. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 October15 ***** válasza:
37%

1.: Iiiigen az ősidők óta rasszisták vagyunk hát persze... ez természetes elvégre fehér macska is fújtat a feketére... oh wait nem is. XD


Kérdező: Passz nekem ezzel a legszéljobbosabb időszakomban [pls a nevem konkrétan Szálasi hatalomátvételére utal :D ] sem volt bajom. Aztán meg "mindenki rendőrnek születik csak van aki tovább tanul" elv alapján személyiségfejlődés és bumm megoldódottak az ilyen jellegű problémáim.


PS: Valakinek van raktáron ázsiai csaja? :D [Nem kínai, velük teli a DE szóval azt nem nehéz találni... mondjuk ők is cukik. :D]

2020. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rasszista vagy :) nem teljesen, csak előitéletes és a normálisra asszociálsz, ha attól eltérőt látsz, akkor zavar.
2020. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert rasszista vagy mélyen belül, hogy mennyire, az jó kérdés. Valószínűleg igen, trauma volt, amik történtek, de akkor ezeket érdemes lehet feloldani, ha ennyire zavar.
2020. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert frusztrál az, hogy nem jössz be neki külsőre... ha hozzád hasonló lenne a pasija, akkor még lehetne azt gondolni, hogy "hát nekem is lenne nála esélyem"... így meg látod, hogy biztos nincs.
2020. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de ezen nem tudok változtatni akkor, el kell fogadni. :/
2020. nov. 21. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden cigány primitív, erőszakos, buta, bűnöző. Mióta dolgozom, sok olyan munkatársam volt, aki tök normális, jól ki lehet velük jonni. Kb 16 éves koromban én is ezt gondoltam róluk, mert csak a keregeto balhés réteget láttam.
2020. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De az ilyeneket a normális cigányok is lenézik.
2020. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!