Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biztonsági őrként egyszer...

Biztonsági őrként egyszer nagyon megvertek, az normális hogy már azóta nem merek ebben a szakmában dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos betörtek éjszaka sokan a telephelyre ahol dolgoztam.

2020. nov. 22. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed (tudod) legjobban, de én teljesen normálisnak tartom.
2020. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő csúnyán megsérült egy buszon, azóta nem mer arra a bizonyosra rászállni. A többire igen, és az a bizonyos busz sem híres a balesetekről, szimplán balszerencsés nap volt.


És én teljesen megértem a nőt, hiába nem racionális a félelme. Normális dolog, hiszen trauma érte.


A te félelmed jogosabb, mert hát ugye okkal vesznek fel biztonsági őröket.


Szóval nyugi, teljesen normális.

2020. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen normális szerintem. Sajnálom, hogy ez történt 😕
2020. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a meló már csak ilyen,normális hogy félsz.

Esetleg el mehetsz recepciósnak is de akár hol előfordulhat a baj főleg a mai világban.

2020. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fair küzdelemben vertek meg, hanem pl. hátba támadtak, többen voltak, komolyabb eszköz volt nála, sokkal nagyobb volt nálad (alapvetően utóbbiban nem hiszek, hogy méret=verekedéstudás, de valljuk be van az a méret különbség, ahol hiába tud az ember verekedni, nem sok esélye van).

Tehát ha ezek közül valamelyik, vagy egyszerre több áll fenn, akkor én a helyedben átgondolnám az egészet, hogy nem a biztonságiőr tudásoddal van a gond.


Viszont ha fair küzdelemnek volt mondható amikor kikaptál, akkor teljesen érthető az elkeseredettséged. De ebből is van kiút. Ha még nem tetted, kezdj el valamilyen küzdősportot tanulni és/vagy kezdj el kondiba járni kicsit komolyabban. Hátha ettől visszatér az önbizalmad.

2020. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, de érdemes lenne ezt pszichológussal kezeltetni.
2020. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az #5-össel értek egyet, sajnos fel kell rá készülni, hogy ebben a melóban fel kell rá készülni, hogy könnyen lehet, kézitusában kell helytállnod bűnözőkkel szemben. Esetleg lehetne nálad valami önvédelmi fegyver, ami megnövelheti az esélyeidet, mert ha csak a két öklöd van, az nem mindig elég. De az lenne ilyenkor a fair, ha a munkáltatód is tanulna a dologból, és esetleg adhatnának neked egy őrkutyát.
2020. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igenis van amikor a méret dönt és esélyed nincs.plusz az erő.
2020. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 ös.miért ha nem fair küzdelem akkor nem érthető az elkeseredés?akkor még érthetőbb mert még unfairebb szart érte itt nem arról van szó szimplán hogy biztonságiőr tudás te korlátolt.
2020. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hanem hogy még szarabb dolog érte igy és még igazságtalanabb és még jobban lelkileg megviselő.
2020. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!