Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja azt hogy nem...

Miért mondja azt hogy nem érti ha nem érdeklem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy pasi aki tetszik nekem,ezt el is mondtam neki mire ő azt mondta,hogy sokkal jobbat érdemlek nála amiből én azt szűrtem le,hogy nem tetszem neki de azt sem tudom,hogy ezt erre értette-e vagy lenézi-e magát.

De utánna azt mondta nem érti miért mondtam neki,hogy tetszik a barátja is,ha nekem ő tetszett.

Szóval nem értem miért érdekli az,hogy tetszett a barátja (és vele is akartam beszélni) hogyha nem is tetszem a pasinak?

A barátjánál azért akartam próbálkozni,mert úgy éreztem a pasinak nem tetszem.



2020. nov. 23. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Kivancsi hármasozni akarsz e :D
2020. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól megbonyolítottad ezt

"jobbat érdemlek nála" = "nem tetszem neki" - Értem én, hogy női logika, de ez hogy jött ki? :D Nem lehet, hogy a szó szoros értelmében értsd (jól) ezt a dolgot, és ne kombinálj mögé más jelentést?

Innentől az egész gondolatmenet elbukva, nem is részletezem :D

Naja, ha így akarsz fogalmazni, "ennyire lenézi magát". Igen, kb úgy hiszi, hogy nála jobb palit is kifoghatnál. Talán egy kis kisebbségi komplexus bejátszik

2020. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2-es: Csak nem értem őt és azert vagyok kívancsi mas pasik véleményere.

Szóval akkor nem azt jelenti hogy nem tetszenék neki? Csak nem tartja elég jónak magát hozzám? Csak utánna is néztem és elvileg ez azt jelenti,hogy a pasinak nem jövök be.

2020. nov. 23. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiheted ezt, ha azt feltételezed, hogy a csávó jellemtelen és nem mondja a szemedbe egyenesen. Én ezt innen nem tudom megítélni, nem ismerem az embert, de ha magamból indulok ki, bántás nélkül tök egyértelműen rövidre zárom, nem alázom meg magam ilyen tereléssel.
2020. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat ő is az egyenes utat szereti de úgy érzem valamit nem mond el nekem és ezért furcsa,bár azt mondja ő összetett személyiség meg hogy nehéz eset.
2020. nov. 23. 18:40
 6/6 anonim válasza:
Hát ezekből kiindulva tényleg valami nehéz eset lehet :/
2020. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!