Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ki tud akasztani...

Mennyire ki tud akasztani mikor vékony lányok sóhajtozva azt mondják, hogy "ma is félórát birkóztam egy negyed kiflivel". Miért hergelik a magamfajta jóevő és folyton a súlyúkra vigyázni kényszerülő lányokat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Még jó, hogy nem hergelnek a tőled különböző emberek.

Ha szőke vagy, akkor a barnák és vörösek hergelnek?

Magaddal, a magad egészségével foglalkozz.

2020. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire, nem érdekel, röhögök rajta. Ha nem vennéd magadra, akkor nem foglalkoztatna.
2020. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha nekem szó szerint ezt mondaná vki, kiröhögném :D
2020. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért foglalkozol ennyire mások életével (étkezési szokásaival)? Inkább a magad egészségével törődj ennyit, már ha annyira zavar a kinézeted. :D
2020. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Majd ha lettél volna anorexiás, tudnád, hogy milyen küzdelemmel járnak a gyógyulás során az első falatok például. Mindenkinek más a baja, neked látványosan az, hogy nagy a beled, a problémád viszont semmivel nem nagyobb, mint annak, akinek más jellegű étkezési problémái vannak.
2020. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Én az ilyenekkel nem foglalkozom. Joga van ezt mondani, illetve ezt csinálni. Semmi közöd
2020. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Ki mondta neked, hogy vedd magadra? Egyàltalàn honnan veszed, hogy ez neked szòl? Kicsit sokat gondolsz magadról.

Nem tudom mi okból, de sokan azt hiszik, hogy csak a túlsùly jàr problèmàval. A legtöbb embernek eszèbe se jut, hogy mondjuk aki vèkony, annak is lehet problèmàja. Viccesen mindig megjegyzik, hogy hova fogyókùràzol, pedig az èg vilàgon senki se fogyókùràzott. Ilyen a szervezete. Nagyon szar èrzès mikor ennèl, de fàj a gyomrod ès nem megy, miközben amùgy èhes vagy. Akàr hiszed, akàr nem ez bizony nagyon rossz èrzès. Nem poènbòl csinàlja az, akinek ilyen gondja van.

2020. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
#7-es, sok a savad vagy fekélyed van?
2020. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy direkt hergelnek?
2020. nov. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem hergelés. Mindenkinek az a természetes, amiben él és az ilyen mondatok szerintem szimplán csak ezt tükrözik. Én túlsúlyos vagyok és egyáltalán nem eszek sokat, még nagyon enni sem szeretek és egy étkezésre sem tudok sokat enni (nálam inkább a minőséggel, rendszertelenséggel és mozgáshiánnyal van gond). El szoktunk menni enni az egyik barátnőmmel a Bellozzoba, ahol én fél óra alatt max. a felét eszem meg a kajának és akkor már nyavalygok, hogy nem bírom megenni :D Miközben ő mindig egy tésztát és egy pizzát is kér magának (ha nem bírom megenni, akkor az én részem is megeszi) se perc alatt.... 46 kg (és ugyanúgy 170 magas mint én). Ő mindig kb. a dupláját eszi annak, amit én és tényleg mindig eszik (sportolni nem sportol). Csak rajta nem látszik meg, szerencsés alkat. Most ennyiből ezen is kiakadhatnék, hogy bezzeg ő bármit ehet, bármennyit ehet stb., de semmi értelme nem lenne. Ha ezt hergelésnek venném, akkor már nem lennénk barátok :D
2020. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!