Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki utálja az...

Van itt olyan, aki utálja az embereket? És miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
én. mert buták.
2020. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
96%
Mert az emberek undoritó lények.
2020. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Az érdekvezéreltségük a legfőbb ok. Egy ember akár embertelenül is képes viselkedni csak azért, hogy pillanatnyi sikereket tudhasson magának. Feleslegesen locsog. Variál. Kombinál. Manipulál. Saját törvények mentén élve kellemetlenkedik másoknak. Hazudozik - sokszor különösebb tét nélkül is! Korunk emberét az összes szinten átitatja, behálózza a szélhámosság és a képmutatás. Egyszerűen nem vagyok kíváncsi rájuk, kerülöm az embereket, ahol csak alkalmam nyílik erre.
2020. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
#1, #2 mert mi mik vagytok? Húsos, beszélő fagyik?
2020. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

én magamat nem utálom csak sok embert teljes joggal de nem az összest pl sok gyerek aranyos.aki azt mondja minden embert utál az egy mizantróp idióta.látszik hogy szar emberekkel volt dolga.

4-es pontosan tipikus álszentség amiket ezek müvelnek.

2020. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Én sokáig utáltam, de rájöttem, hogy nem elég a felszínt megismerni, le kell igazából a mélyére is menni, így nézve meg már nem feltétlen utálom mindet.
2020. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
A munkakerülő és EQ 0 kollégáim miatt, akik szerint a csapatmunka az, hogy ők a kellemesebb feladatokra egyből ráugranak, a sz@rt meg csinálják mindig csak mások. Azért mert szinte mindenki kibeszél másokat, tehát egy jellemtelen sz@r. Azért mert a nagyképű tinilányok azt hiszik csak dísznek állnak sorban az emberek negyed órája a volánbuszra várva, de ők magabiztosan belibbennek a sor legelejére és elsőként szállnak fel.
2020. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Girlll3 ***** válasza:
63%
Mert nem érdeklődőek, nincs bennük empátia és igazából mindenki csak a saját érdekét nézi. Ezért. És azért, mert ott támadhatnak hátba, ahol tudnak. Plusz a legtöbb embernek nincs önkritikája, megjátszák magukat és nem mondják meg mit gondolnak igazából. Ennek egy része önvédelem, de javarészt csak felszínesség és színjáték.
2020. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Girlll3 ***** válasza:
36%
Ezeket pedig tapasztaltam. Tehát nem légből kapott... Sajnos, ma már azt kell mondjam, hogy gyanakvó lettem és ebben az elidegenedett világban erre van szükség.
2020. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%
Én is, és mikor miért.
2020. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!