Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha a srác azt...

Mit jelent ha a srác azt mondja majd lesz valami?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy tetszik egy srac akinek most vallottam szerelmet és azt mondta hogyha hamarabb mondtam volna neki,akkor nem kezdett volna bele a másik csajjal. Még csak beszélgetnek de pár hét múlva találkoznak.Ez azt jelenti,hogy már nincs esélyem nála vagy lehetne még?

2020. nov. 25. 01:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom... Bezzeg a magamfajta srácok, aki soha nem akarnának hülyét csinálni egy lányból, azok meg mindig egyedül vannak. Dobd a srácot, ő maga se tudja, hogyan kell bánni egy lánnyal. Már ott elszúrta, hogy beszámolt neked egy másik randipartnerről, helyedben már ott dobtam volna. Persze tudom, hogy sokan csinálják azt, hogy több személlyel randiznak egyszerre, csak erről soha nem számol be senkinek se az illető. Legalábbis ennek így kéne működnie. Velem is már volt (nem is olyan rég), hogy randiztam egy lánnyal, mutattam neki szép útvonalat, megálltunk túrázgatni, fagyizni, még külföldre is átmentünk véletlenül, tök kalandos utunk volt, ráadásul mindezt egy ritka, régi, különleges autóban. Ennek ellenére még is azon filozofálgatott (és ezt megosztotta velem élőben!), hogy engem, vagy a nyálcsorgató másik srácot válassza-e. Én már ott dobtam is gondolatban, de nyilván nem hagyhattam ott a világ végén, szóval előtte hazavittem, és megírtam neki, hogy részemről ennyi volt. De neked ennyit se kéne tenni, csak dobd és kész. Szerelmet vallottál neki, ő meg még is mást választ helyetted. Azt nem mondom, hogy elutasított, mert annyira azért nem látok bele a srác fejébe, de biztos nem tudja mit akar. De nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy nem te vesztetted el őt, hanem ő téged. Tedd túl magad rajta mihamarabb.


19/F

2020. nov. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
xarba se vesz és még versenyeznél érte... fordulj sürgősen pszichológushoz!
2020. nov. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azert számolt be róla mert őszinte és mindig is az volt. Most játssza meg magát? Akkor mi értelme lenne valakivel barátkozni vagy összejönni,ha ez nincs meg és a bizalom?

Egyébként akkor még barátok voltunk és akkor mesélt a lányrol és aztán vallottam be én is mit érzek iránta.

2020. nov. 25. 01:19
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

igen és azért még hetekig a másik nőt fűzi, és ha az nem jön össze, vagy csak egy numera jön össze vele, akkor te is jó leszel.

ha te érdekelnéd, már most dobná a nőt és csak te lennél neki.

2020. nov. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

1. válaszoló vagyok


Nézd, én megértem, hiszen tetszik neked, szerelmes vagy belé, meg minden ilyesmi cukor mázas akármi. Viszont az az őszinteség és bizalom, amire te gondolsz, az a párkapcsolatban számít, nem akkor, amikor épphogy elkezdtek barátkozni, vagy randizni. Nyilván ha már járnátok és úgy közölné, hogy van más is, aki elbizonytalanította az érzéseit (de még nem csalt meg téged, csak szemezget vele), az más, én is tudom. De itt 99%-ig biztos vagyok benne, hogy hülyét akar belőled is, meg a másik lányból is csinálni (mert simán el tudom képzelni, hogy neki rólad beszámolt). De legfőképp saját magából csinál bolondot. Ha nem tud két lány közül dönteni, dönts te helyette: dobd. Annyit módosítanék a korábbi javaslatomon, hogy azért maradj vele baráti viszonyban, de ennél többet ne akarj tőle szerintem.

2020. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4-es: Persze, tudom hogy ezt kéne tennem csak az a baj,hogy nem megy mert nagyon kötődöm már hozzá tudom, hogy ez furcsán hangzik. De ugymond a másik lánnyal már 1 hete beszél (és ismeri mert egy suliba jartak)aki elmondta mit akar én pedig csak most mondtam és személyesen nem is ismer. Ezért nehéz szerintem döntenie és ő nem olyan aki hülyíti a másikat mert mindig őszinte, csak nem tudja mit akar.
2020. nov. 25. 01:52
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ló jó a szamár is kategória
2020. nov. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne kapaszkodj hiú reményekbe,hidd el jobbat is találsz
2020. nov. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De most úgy tünik nem akar a masik lannyal lenni.
2020. nov. 25. 02:28
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

A srác ismerkedik egy másik lánnyal, ahol még képlékeny minden. Te pedig, a semmiből szembesítetted azzal, hogy szerelmes vagy belé. Érthető, hogy hirtelen nem vágott oda valami fix tervet a közös életetekről vagy ilyesmi. Neki is egy új és váratlan helyzet az egész. És persze, mivel a másik lány már kezdi megfogni, bukni se akarja csak úgy a dolgot.

Az a helyzet, hogy most tényleg csak majd lesz valahogy. Vagy a másik lányt választja, vagy téged. Kapásból egyikőtöket sem fogja kidobni az egész életéből. Fordított esetben, szerintem te is hasonlóan tennél, mert összezavarodnál.

És amúgy pacsi! De, tényleg. Végre a gyk-n egy csaj, aki nem csak szidja a férfiakat, hanem felfogja, hogy nem körülötte forog a világ és díjazza az őszinteséget!


#1: Már ne haragudj, de teljesen érthető, hogy te miért nem találsz normális csajt. Egyszerűen furcsa vagy és magad sem tudod, hogy mit akarsz. Ráadásul, próbálod magad tökéletesnek beállítani. Kb. egy hónapja még olyan kérdést írtál ki, hogy "egy régi, különleges autóval" vinnéd a barátnőd külföldre és ott kérnéd meg a kezét. Elég felismerhető a fogalmazásod. Az a csaj kamu volt vagy ő sem akart téged?

2020. nov. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!