Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne ezt kezelni?

Hogyan lehetne ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudom kezelni a dühkitöréseimet. Pokoli tud lenni. Török zúzok még néha egy hajszál választ el attól hogy magamban is kárt tegyek. Szerencsére egyedül élek és nem kell senkinek sem szenvednie tőlem. Bármi ki tud hozni a sodromból egy negyed másodperc alatt. És robbanok. Rengeteg rossz történt az életemben. Traumák sora ért. Biztos hogy van összefüggés. Tegnap volt egy nagy erejű tombolásom és még most is rosszul érzem magam miatta. Tegnap teljesen erőtlen voltam a tombolás után. Mintha elszállt volna belőlem az élet... Borzalmas ez és nem tudom hogy mit csináljak. Hogyan kezeljem ezt? Nem akarok egy állat lenni de mindig történik valami szemét bosszantó dolog a szerencsétlenségem miatt...
2020. nov. 25. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2020. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!