Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Benneteket idegesít, ha...

Benneteket idegesít, ha valaki hangosan szinte visítva nevet?

Figyelt kérdés

Nekem két rokonom nevet így... van amikor nem zavar sőt azon nevetek, ahogy ők tudnak "visítani", de ha valamelyikőjük mellett ülök, akkor iszonyatosan zavar, mert sérti a fülem, szinte fizikailag fáj.

Szerintem szinte mindenkinek van ilyen ismerőse, rokona...

Ti hogy viselitek?



2020. nov. 25. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Elviselem
2020. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
96%
engem nagyon
2020. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az nevet így, akit aszni visznek.
2020. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen szomszédom, ráadásul férfi és piszkosul áthallatszottak a falak. Ha meghallottam, már hányingerem volt tőle.
2020. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen kolleganom, sokszor kiestem a koncentralasbol a nyeritesei miatt (nemcsak engem idegesitett, nyugi). Aztan egyszer rohadtul eldurrant az agyam, szar napom is volt, jeleztem neki, hogy egy kibaott munkahelyen van open officeban, nem egy f aszokra vadaszo csajbuliban.
2020. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tinik szoktak buszmegalloban tömegközlekedesben de nem idegesit inkabb irrital.
2020. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eléggé zavaró,már nem azért,de nem ártana kicsit,hát hogy is mondjam...nem minden kis apró dolgon úgy visítani,mint valami pszichopata majom...Általában ezek az emberek visítanak a legtöbbet...
2020. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha látszik rajta hogy direkt csinálja, akkor igen. Amikor meg akarja mutatni a buszmegállóban mindenkinek mondjuk a csaj, hogy mekkora arc is ő.

De ha nem tehet arról hogy így nevet akkor egyáltalán nem zavar. Én is a közeli baráti körben felszabadultabban szoktam nevetni, sokszor tök hülye hangokat kiadva és szégyelltem is egy ideig. Aztán láttam a Joker filmet, és azóta el tudom fogadni a nevetésem úgy ahogy van. :D

2020. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan, mint a nevetése..
2020. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem irritál.
2020. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!