Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 27 évesen nem tudom hogy mi...

27 évesen nem tudom hogy mi akarok lenni, nem tudom milyen szakmát tanuljak. Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szívesebben csinálnék bármi mást, mint betanított és segédmunka. De nincsen más alternatívám, hogy akkor mi akarok lenni. Érettségim van, elméleti ember vagyok, mintsem gyakorlati.(A gyakorlati élet dolgaival vissza vagyok maradva. Igen sok téren.)

2020. nov. 25. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
En mindjart 26 vagyok, es pont igy ereztem par napja. Most GYEDen vagyok, elgondolkodtam mit is akarok csinalni ha ovis lesz a babam. Elkezdtem szakokat nezni egyetemen, es meg is talaltam azt, ami erdekel. Kb egyik naprol a masikra eldontottem, hogy en ezt akarom csinalni. Te nem gondolkodtal tovabbtanulason?:)
2020. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Valami halvány elképzelésed azért csak van, hogy mivel foglalkoznál szívesen.


Magát a tehetetlenséget amúgy gáznak tartom, de ha mondjuk 50 évesen jönnél rá, hogy mi a hivatásod ami miatt pályát váltasz / elkezdesz újra tanulni, azt nem tartanám gáznak, mert azt a saját boldogságodért csinálnád.


A tehetetlenség viszont sem a boldogságodat, sem az építésedet nem szolgálja.

2020. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem először fel kell mérned az anyagi dolgaidat. Meg azt, hogy állsz nyelv tudással.


Mert a kitörési lehetőség az valami tovább tanulás, vagy elmenni külföldre. Bár külföldön sem leszel képzettebb. Esetleg online képzés.

2020. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Itt az ideje hogy kezdj valami jót magaddal,olvass el minnél több olyan dolgot ami érdekel téged egy kicsit is pl megmozgatja a fantáziádat,ezekután össze gyűjtesz dolgokat majd szépen választasz amelyik éppen megtetszik.

Most már nem gáz mert végre észbe kaptál, cselekedj, tegyél érte.

Sok sikert.

2020. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Sokan vannak így. Nem feltétlenül fog sikerülni.


Viszont nem mindenki úgy lesz sikeres, hogy jó valamiben, vagy szereti csinálni. Sokan vagy szerencsések, vagy találtak egy olyan piaci rést helyileg, melyet gyorsan betömtek magukkal.


Tehát merni is kell, nem csak elmélkedni.

2020. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!