Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik, ha egy láncdohány...

Mi történik, ha egy láncdohányos pl kórházba kerül, és egyáltalán nem cigizhet?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az, csak kíváncsi. Szóval ha XY napi 3 doboz cigit szív, de olyan helyre kerül ahol nem lehet kimenni, vagy nem is tud, mert pl fekvőbeteg. Ismer valaki ilyen történetet?

2020. nov. 27. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá, hogy milyen jelei vannak az elvonási tünetnek, azokat éli át.
2020. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én eü dolgozó vagyok. Szoktuk mondani a családnak, hogy hozzanak be nikotintapaszt, hogy ne legyenek elvonási tünetek.
2020. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
rokonomat pár hónapja műtötték, hetekkel a beavatkozás előtt kapott nikotintapaszt meg rágógumit a kórháztól. simán átvészelte az elvonási tüneteket, mondjuk a műtét után nem is ez volt a legnagyobb gondja.
2020. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En kezdtem idegbeteg lenni.ugy ertve csak hogy csinalni akartam vmit tenni vmit menni valahova beszelni mindenkivel. Kezdtem klausztrofobiàs lenni a korhàzban mint egy börtönben.

Habar ehhez nem kell 3 doboz cigi.

Elég böven kevesebb/nap

2020. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*plusz a vonat maga a halàl :D
2020. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám régen nagy dohányos volt. Egyszer kórházba került egy hétre, mert baleset miatt eltört a lába és műteni kellett. Ő akkor leszokott a cigiről, mert nem tudott kimenni. Azóta sem gyújtott rá.
2020. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagynéném ilyen volt, tapasz már kevés volt neki, tökre ki volt bukva mindig, hogy nem gyújthat rá. Otthon is amikor feküdt cigit kellett neki vinni, mert különben idegbeteg volt.

Amúgy kórházban volt hogy a tüdőosztályról mentek le cigizni a betegek, meg terhes kismamát is láttam, hogy szívta az udvaron. Egy orvos azt mondta nem tud velük csinálni semmit, max rászólhat, hogy ne tegye.

2020. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Így jártam, bár nem láncdohányosként, csak dohányosként, napi 1-1,5 doboz mondjuk. 1 hét intenzíven, 1 hét osztályon, szóval 2 hétig semmi cigi. A saját bőrömön tapasztaltam, hogy ha tényleg baj van, akkor függőség ide vagy oda, az utolsó lesz ez, amire gondolok. Persze ehhez kell, hogy csövek lógjanak az emberből, meg gépek csipogjanak körülötte.

Aztán két hét után először a telemetriával a nyakamba leszöktem az udvarra (komoly szökés volt, gyökkettővel), és fél szál cigi után elvesztettem az eszméletem, úgy vittek föl :D Persze 36 évesen még bátor az ember, olyan távolinak tűnik a lehetséges legrosszabb.

2020. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!