Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők mit értenek az alatt...

A nők mit értenek az alatt hogy ők "IGAZI FÉRFIT" keresnek?

Figyelt kérdés

Általában az ilyen semmitérő nőknél vagy kifejezetten fiatal tizenéves lányoknál szoktam ezt hallani.

Abban biztos vagyok hogy totál lekicsinylő a férfiak 98%-val szemben de hogy pontosan mit jelent azt nem tudom.

Ha ezek a nők nyilatkoznak a férfi ideáljukról akkor általában olyanokat szoktam hallani hogy legyen a pasi egy félisten, vele kapcsolatban meg ne legyenek elvárásai, mert ő úgy tökéletes ahogy van.

Annyit nem értek az egészből hogy ezt mért kell "igazi férfinak" nevezni mert ez inkább egy papucs szerepe szóval nem valami férfias.



2020. nov. 27. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Határozott, lehet benne bízni, el tudja tartani saját magát, van önálló véleménye és fel is vállalja, céljai vannak, stb..
2020. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
#1 ez nem a "túl jó vagy hozzám ezért nem kellesz" kategória?
2020. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy minek nevezik? Engem aztán nem zavar, hogy valakinek az igazi nő leírásába nem esek bele, hót nem érdekel.


Miért akarod szabályozni, mások milyen szavakat használnak?

2020. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem azt jelenti, hogy legyen régiesen férfias. Nem kell, hogy nagyon izmos legyen, de erős pl egy hűtőt fel tudjon emelni, vagy legalább engem,ne kurjon félre,értsen néhány barkács dologhoz,ne legyen mindenben bizonytalan.
2020. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Hát nekem az ilyen nőknél, akik ilyeneket mondanak az jön le, hogy legyen pénzes és izmos. De remélem tévedek. :)
2020. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
még maguk se tudják... kis beszélgetés és 1-2 keresztkérdés után derül ki, hogy fingja nincs arról, hogy milyen pasi is passzolna hozzá.
2020. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfiasság csak úgy, mint a nőiesség nem fekete-fehér. Partner keresésénél pedig mindenkinek mást jelent az "igazi férfi". Ha rosszul van használva, szövegkörnyezettől függően lehet negatív jelentése, viszont szerintem leginkább arra gondolnak ilyenkor, hogy nekik mitől lesz valaki férfias igazán. Ez egyénre válogat, csak úgy, mint az ideálnál..valakinek a szőkék tetszenek, másoknak meg a vörös hajúak :)

Számomra például ezek jutottak legelőször eszembe, amikor a "férfias" szóra gondolok: elég érett, mindent meg lehet vele beszélni, udvarias/figyelmes, nem fél kimutatni az érzelmeit, gyengéd, de emellett határozott, magabiztos, céltudatos, romantikus.

2020. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!