Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fel lehet valahogy kelteni az...

Fel lehet valahogy kelteni az érdeklődést?

Figyelt kérdés

Egyáltalán fel kellene keltenem, vagy én csak egyszerűen ilyen vagyok?

Mérhetetlen kiváncsiság van bennem, de csak a tudomány és a technika irányába. Az emberek irányába semmi. Pl. ha bárki bármit kérdez rólam, válaszolok rá, és ennyi. Soha nem kérdezek vissza, mert nem érdekel a válasza. Vagy egy másik példa. Legutolsó munkahelyemen jobb hiján egy gyárban voltam operátor. Rajtam kivül még kb. 100 ember volt a csarnokban. Mikor a virus miatti leépitéskor elküldtek 1.5 év után az összes gépet ismertem töviről-hegyire, de az emberek közül a legtöbbnek a nevét sem tudtam. Tehát adott a kérdés, hogy érhetném el, hogy érdekeljenek az emberek? Nekem ez igy eddig tökéletesen megfelelt, de azt tapasztaltam, hogy elvárják a munkahelyeken az érdeklődést, ami bennem nincs. N



#érdeklődés #kiváncsiság #munkahelyi elvárás
2020. nov. 27. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdetnek mondjuk kérdezz vissza, hogy kialakulhasson egy beszélgetés, talán találsz valakit, akit érdekesnek fogsz találni
2020. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Menj el juhásznak.
2020. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!