Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, ha kedvelem...

Velem van a baj, ha kedvelem a hülye embereket?

Figyelt kérdés
Van néhány ismerősöm, akik teljesen nem normálisak és sokan is bántják őket, amiért ennyire "sötétek", de engem kifejezetten mulatatnak, és kevesebbnek érezném az életemet, ha nem éghetnék ki rajtuk nap, mint nap. Illetve az örült, fárasztó, mindig túlpörgő embereket is jobban kedvelem, mint a csendes, visszafogott embereket, pedig sokan pont, hogy őket szidják, nem bírják elviselni. Ti hogy vagytok ezzel?
2020. nov. 27. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Jól értem, hogy attól érzed magad jobbnak, hogy hülyék társaságában vagy? :D
2020. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Én bármilye embertípust bírok, egyet kivéve. Szóval nincs vele gáz.

Van nagyon buta ismerősöm, kifejezetten lassú és tompa, de végtelenül kedves mellé, vele is jól el vagyok.

2020. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősöm, akit a többiek cikiznek, de én bírom. Szerintem támogasd, éreztesd vele, hogy te akkor is ott vagy neki, amikor senki másra nem számíthat. Ne hagyd, hogy cikizzék, védd meg a többiek előtt. Az emberek többsége ilyenkor abbahagyja a piszkálást. Ne érdekeljen a többiek véleménye!
2020. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Gyere el hozzám a faluba, tele vagy buta, primitív, pletykás és rosszindulatú emberekkel.


Irjál rám, adom a címet.

2020. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Ja, ide is jöhetsz.

Dettó mint az előző..

2020. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Hozzám is jöhetsz, én is faluba élek. Itt is sok a degenerál, retardált f asz. Úgy hogy nekem is írhatsz és adom a címet.


27L

2020. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én a 2. típus vagyok, és nem szeretem magamat, csoda, hogy a környezetem is elvisel, és nem csípem az 1. típust, mert van dgy ilyen nagyon kellemetlen ismerősöm.
2020. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dorci1999 ***** válasza:
91%
Én is kedvelem az ilyen "hülye" típusú embereket, ha viccesek és jófejek. Nyilván tuskó beképzelt hülye embereket nem kedvelem.
2020. nov. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetsz ide is
2020. nov. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az égvilágon semmi baj nincs a buta emberekkel, ha jóindulatúak.
2020. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!