Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehet olyan DNS tesztet...

Hol lehet olyan DNS tesztet csinalni ami megmutatja a szarmazasom?

Figyelt kérdés

kivancsi vagyok milyen ver van meg bennem.

mennyibe kerul?


2020. nov. 27. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Sehol, az összes csak átverés, max. olyanokat írnak, hoyg középeurópai vagy déleurópai, azt, hogy milyen a származásod, csak családfakutatással lehetne kideríteni.
2020. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tehat olyat pl nem fogok latni, hogy tegyuk fel orosz,nemet stb?

es atveres?:((

2020. nov. 27. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Olyat nem, márcsak azért sem, mert nincs orosz, német, stb gén!
2020. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat akkor mit mutat ez? nem nagyon talaltam infot rola, csak tudom, hogy van ilyen lehetoseg, es kivancsi lennek milyen a hatterem:))
2020. nov. 27. 21:45
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi :D
2020. nov. 27. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt mutatja, hogy a jelenleg élő népességből mely területen élnek legtöbben olyanok, akik a tiéddel részben megegyező génekkel rendelkeznek.

A fentebb linkelt myheritage jelenleg a legolcsóbb. Tőlük kapsz egy letölthető nyers fájlt, amit viszont fel lehet tölteni olyan oldalakra, ahol régészeti leletekkel - illetve azok alapján - is össze lehet hasonlítani a DNS-edet. Ez már pontosabb képet adhat a származásodról. Ilyen oldal pl.:

[link]

és a

[link]

2020. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És természetesen elengedhetetlen a részletes családfakutatás, anélkül nem sokat ér. A kettő együtt erősítHETi egymást. (#7 voltam)
2020. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!