Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha vacsoravendéget vàrtok...

Ha vacsoravendéget vàrtok mikor tusoltok, sminkeltek? Ha kész az étel, vagy főzés előtt, hogy ne hűljön ki?

Figyelt kérdés
Tudom butàn hangzik, de ez most engem megfogott. Ez a 7.randink, és mivel minden zárva, szeretnék én főzni egy több fogásos vacsorát, szépen megteriteni, és úgy várni őt, hogy azért ne hideg mikrózandó legyen, hanem minden friss meleg. Viszont ételszagú hajjal, bőrrel, gőztől elkenődött sminkkel sem akarom fogadni, hanem csinosan.
2020. nov. 27. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az étel elkészítése után közvetlenül tusolnék, mert biztos összekoszolnám a ruhámat / magamat főzés közben, ezt tudom magamról. Vagy nagyon max. akkor, amikor egy hosszabb folyamat közepén vagyok (pl. ha tudom, hogy 25 perc alatt pirul meg a hús sütőben, akkor közben kimegyek). Megpróbálnám úgy időzíteni, hogy azért mikrózni ne kelljen már, miután teljesen elkészülök.
2020. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat utana mindenkepp. Vagy a vege fele mikor mar csak rotyog az etel akkor elszaladok sminkelni. Es parszor ra pillantok kozbe.

De mielott meg erkezne ra tudsz melegiteni sztm. Levest parperc alatt felforralod akar csak ket adagot kisebb edenyben. Foetelt meg sutoben

2020. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7. randi... :D


Amúgy ahogy az első mondja eg hosszabb folyamat közben ki lehet szaladni lezuhanyozni, smink meg szintén nem 5 kiló kell.

2020. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetséges akkor utána mert a ruhám, a hajam, a bőröm ételszagú lesz.
2020. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindent a maga idejében, főleg nem kapkodva. Először is mindennel készülj el,körülnézel a terítéken, az edényeken, aztán irány a zuhany...smink, és nyugi. Ha olyan ember jön, aki fanyalog, hogy három fokkal hidegebb

az étel, mint amilyent otthon tálalt a házvezetőnő, akkor ott baj van..


Arra ügyelj, hogy ne legyen túl erős a párfőm, és túlzott a smink. Az étel illata, íze domináljon.


Egyébként az étel nem hűl ki olyan gyorsan..ha igen, akkor ne mikróba tedd.(most, ebben az esetben)

2020. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kúrni is akartok, akkor tusoljatok együtt
2020. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig együtt, interaktívan főzök, beszélgetek, iszogatok a vendégemmel, majd együtt fürdünk a vacsora után.

Csak arra kell figyelni, a (neked) megfelelő vendéget hívd!

2020. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy működik, hogy a párom és a lányom elmennek megszépülni (2óra) ameddig én főzök. Ha kész akkor megyek én (öltözéssel együtt 10 perc :D)
2021. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!