Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez milyen tulajdon...

Szerintetek ez milyen tulajdonság nagyon beteges ??

Figyelt kérdés
beszéltem régebben egy doktornővel és othon valamiért folyton rá szoktam önkielégítést végezni és a doktornő jóban van a pszihiáteromal mi lenne szerintetek ha elmennék a pszihiáterhez és kérdezné ,de mitől fél ön mondja meg hát például attól hogy verem a tököm a dokotrnő re magassarku cipőjére akivel beszéltem és féllek tőle hogy megtudja szerintetek milyen arcot vágna vagy az anyám???
2020. nov. 27. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi az alapbetegséged amíért pszichiáterhez jársz?
2020. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
skiofrénia
2020. nov. 27. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy vicces helyzet. Az lenne a legjobb ha humorral kezelnéd, és amikor majd menni fogsz a pszichiáteredhez ezt így elmondod neki az érzéseiddel együtt, hogy félsz attól mi történne ha ezt elmondanád neki. Ha képes vagy viccként felfogni, mivel ez vicces; ez az egész számodra egy humoros emlék lesz és minden bizonnyal a pszichiáternek is. De ez így van rendjén, és nyitottabb, valamint hasznosabb is lesz a terápiád mivel így képes leszel jobban megnyílni.
2020. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 válasza:
54%
Szia! Biztos szexy a doktornô, vagy talán a magassarkú cipôje ami kiválltja benned az „izgalmat“?
2020. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a doktornő volt az legszivesebben lefeküdtem volna vele
2020. nov. 27. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!