Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben találhatnék örömet a...

Miben találhatnék örömet a négy fal között a mostani időszakban?

Figyelt kérdés

Egy ideje figyelem a karanténnal, kijárási tilalommal kapcsolatos kérdéseket. Arra voltam kíváncsi, hogy miben találnak az emberek örömet mostanában. Nos, a válaszokban ugyanazokat tevékenységeket irja le mindenki:

olvasás,

sorozatnézés,

sütés, főzés,

takaritás,

torna,

tanulás.

Ezek a tevékenységek hogy tudnak örömet nyújtani hetekig, vagy akár hónapokig?

Én a magam részéről a főzést, takaritást csak muszájból csinálom, és alig várom, hogy újra nyolcórában dolgozzak teljes bérért, és újra rendelhessem a kaját, és visszahivhassam a takaritónőmet. A sportot megint csak muszájból csinálom az egészségem érdekében, de egyébként utálom az egészet. Fárasztó, izzasztó, időrabló. Olvasás még ok, egy darabig, de nagyon hamar elfogytak azok a könyvek, amik érdekeltek. Sorozatokkal ugyanez, nagyon kevés értelmes sorozat van.

Marad a tanulás. Hát nem tudom. Én már az iskolában sem azért tanultam, mert olyan nagyon élveztem volna, hanem mert ezt volt a dolgom. Azt osztályozták, ami megtanultam, abból kellett felelni, dolgozatot irni. Most is tanulok egy új idegennyelvet, meg programozást, de ezek nem nyújtanak semmi örömet, csak mivel van időm, növelni akarom az értékemet a munkaerőpiacon.

A kérdés tehát az, hogy te/ti miben találtok örömet a négy fal között, ezeken kívül?



2020. nov. 28. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hogy a felélénkülő szél miatt nem fázok és a szemerkélő esőben nem ázok el a cuccaimmal együtt. Talán tudsz egy kicsit javítani az általad megélteken azzal egy kicsit, ha a tanult idegen nyelven folyó kommunikációt hallgatnál, néznél a videómegosztó portálok egyikén. Eleinte nagyon fura, kellemetlen élményekkel gazdagodnál, aztán amikor egyre több kommunikáció értesz abból, amit nézel, a visszájára fordul ez a dolog és kifejezetten feldobhatja a hangulatodat a sikerélmény. Én interneten kommunikálok emberekkel. Vannak az amatőr rádiózáshoz köthető időtöltésem is.
2020. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Fiú vagy lány vagy? És hány éves?
2020. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
En max abban hogy szervezgetem azt hogy hova kikkel fogok menni
2020. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Videójátékok
2020. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Borderlands 3
2020. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Jelnyelvet tanulj
2020. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!