Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért lett ennyire...

Manapság miért lett ennyire ,,népszerű" ha lehet így mondani, hogy ha történik valami akkor azért egyből a férfiakat, legtöbbször a fehér férfiakat okolják?

Figyelt kérdés

Még mielőtt félreértés történne... nem vagyok nőgyűlölő. Támogatom a feministákat, a feminista mozgalmat és amit képviselnek, mert tényleg nagyon sok helyen még a mai napig hátrányban indulnak a nők a férfiakkal szemben. DE! Nagyon sok helyen látom azt, hogy úgy gondolnak a férfira mint valami erőszakos barbárra és alsóbbrendű állatra, általánosítva és sokszor már tényleg kellemetlenül érzem magam, hogy nem lánynak születtem és fehér bőröm van. Pl. Az IKEA új reklámja..., vagy hogy a környezetszennyezés is a férfiak hibája. De volt már olyan is aki szexistának nevezte a klíma berendezést(de ez már inkább az agyhalott kategória). Mostanság divat az is, hogy egyre több tinilányka hirtelen meleg lesz, lányt választ magának X-edik szakítás után, és természetesen közbe megy az acsarkodás, hogy dögöljön meg az összes fiú és ő mennyire jól érzi magát a saját nemével.


Miért terjed gyorsabban ez a fajta ,,feminizmus"(nem az), mint az igazi feminizmus, ahol a nők -vagy akár a férfiak, mert ugye ők is lehetnek feministák- arra törekednek, hogy ne legyen hátrányban sem a nő a férfival szemben és fordítva sem. Nem beszélve arról, hogy a feminista egyenlő félként, társként kezeli a férfiakat nem pedig állatként akit minél jobban el kell nyomni és elhitetni a többséggel, hogy mennyire toxic.


Vitaindító is lehet akár a kérdésem.



2020. nov. 28. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát persze:D

Úgy néztem,hogy már megint miattam nem tudtak elélvezni.Vagy úgy néztem,mint az agresszív Gipsz Jakab.

2020. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!