Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó ha fiatalabbnak...

Szerintetek jó ha fiatalabbnak nézek ki mint amennyi idős vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok de mondták már hogy akár 15-16nak is mondhatnám magam,rendőr is állított már meg,nem hitte el hogy nagykorú vagyok,egyrészt tetszik e tulajdonságom,másrészt nem érzem magam férfiasnak...komolyan sokszor belenézek a tükörbe és kérdezem hogy ki ez a gyerek😅

2020. nov. 28. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, csak már 20 évvel idősebben. egy részt jó persze. másrészt meg arra készülj fel, hogy egyre inkább sokkolódni fognak az emberek ettől. mondjuk 35 leszel és ismerkednek veled csajok aztán kiderül, hogy mennyi vagy. vagy akár munkahelyen vagy bárhol. de ez van. majd megszokják :D
2020. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Egyszer még örülni fogsz neki :D Engem mindig 16-nak néznek, ami tök jó. Ha neked zavaró akkor növessz szakállt, azzal tudnak magukon öregíteni a pasik.

32N

2020. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinél ez annyira nem előnyös szerintem. Én is így vagyok vele, 26 vagyok, 18-19-nek néznek. Szerintem 40-50 felett tud ez előnyös lenni, amikor a korunkkal és adottságunkkal "sármosodunk".
2020. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem később nagyon jó lesz ez. Most még nem lehet olyan jó, hogy nehezebben vesznek komolyan a külsőd miatt, pedig már felnőtt vagy. De azert 40-50 évesen én örülnék, ha 30-nak látszanék, engem frusztrál az öregedés. Pl én 23 vagyok és már fedeztem fel ősz hajszálakat, (bár emellett a pattanások sem múltak még el) de ez engem pl nyomaszt, nem szeretnék hamar öregedni. Szóval nem rossz ez, ha az öltözködésedre odafigyelsz, nem Mickey egeres pólóban vagy, akkor azért könnyebben elhiszik a korodat. Különben meg az, hogy mások mit gondolnak, az nem fontos. :) Te ilyen vagy és kész, nem kell ezen fennakadni.
2020. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Lányként előnyös, hiszen tovább tart az aranykor. A legtöbb lány 15-től kapós, 25 felett már eléggé látványosan öregedni kezd, ha ezt ki tudod tolni, az kafa.

Fiúknál hátrányos. Pont fiatalkorban tudsz nehezen ismerkedni, amikor a legtöbb dolog történik, és legtöbb tapasztalatot tudnád szerezni. Később már amúgy is könnyű, férfiként 25 felett nyílik meg a világ. Mégis kit vigasztalna az hogy 50 évesen majd jól fog kinézni? Ki a fene akar 50 évesen csajozgatni? :D Addigra már az unokákat várod.

2020. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak a szakáll megoldás lenne :D Én 22 vagyok, sokkal fiatalabbnak néznek és nekem nincs arcszőrzetem. Pontosabban most kezdett el "növögetni" úgy ahogy egy serdülőnek. Csak 1-2 szőrszál. Úgyhogy nálam ez sem opció. Amúgy emellett alacsony is vagyok. Mindíg úgy kompenzálom a helyzetet hogy egyenes háttal járok és kevesebbet mosolygok, mivel akkor még fiatalabbnak nézek ki :D - csak a probléma az hogy szeretek mosolyogni.
2020. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
#5 ez nem egészen van így. én 40 felett simán csajozgatok ezzel a kérdezőhöz hasonló kinézettel. nem tudom változtat e majd ezen az 50.
2020. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is számít a férfiaknál is 50 felett. A párom 52 éves de általában 42-43-nak nézik és ez előnyére válik.

(Nálam is előny volt mikor felszedett :))

2020. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én 35 körül kezdtem először érezni, hogy inkább jó, mint rossz. Addig nagyon zavart.
2020. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Austin33 válasza:
59%
40 évesen már előny számomra, de fiatalon nagyon zavart hogy mindig a személyit kérték
2020. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!