Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A múltban nagy hülyeségeket...

A múltban nagy hülyeségeket csináltam mit tegyek hogy ne az alapján ítéljenek meg a mai napig?

Figyelt kérdés

Nem ártottam senkinek csak magamat járattam le a viselekedédemmel hozzá állásommal, stb. Pl a volt osztálytársaim, régi ismerőseim mai napig úgy néznek rám és úgy gondolkodnak rolam mint ha ugyan az az ember lennék még mindig. Pedig már nagyon nem. Ha össze futok valakivel szabályosan ég a pofám a múlt miatt. De nem akarok magyarázkodni.

Nem tudok rajta tovább lépni, hogy mindenki olyannak ismert meg ami “nem én vagyok”



2020. nov. 29. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Költözz el, vagy bizonyítsd be a régi ismerősöknek hogy te már más vagy.
2020. nov. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mennyi idő telt el azóta.

Dolgozz továbbra is azon, hogy olyan légy amilyen szeretnél.

A múlton változtatni nem tudsz.

Idővel elhomályosodnak majd, hogy mi volt a múltban.

A régi kapcsolatok helyébe újak jönnek.

Szerintem ne rágódj ezen.

Lehet még kísértésnek rossz érzések egy ideig,de elmúlik.

2020. nov. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ártottál senkinek, akkor nem is emlékszik rá senki, milyen voltál. A maga dolgával foglalkozik mindenki, nem terád emlékezik és nem rólad töpreng.
2020. nov. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy tényleg úgy néznek rád, mint te gondolod. Az ember hajlamos a saját szégyenérzetét, frusztrációját kivetíteni másokra. Sőt képes lehet a félelmeire talált igazolást belelátni más dolgokba.


Ha régóta nem találkoztatok, akkor jó eséllyel már el is felejtették. Valószínű, hogy nekik már akkor sem volt annyira fontos, ami történt, mint neked. Ráadásul egy csomó minden történt velük azóta, amik simán felülírhatták azóta az emlékeiket és valószínűleg már ők sem ugyanolyanok, mint akkor voltak. Ők is egy csomót változtak azóta, ahogyan te is. Valószínűleg, ha emlékeznek a történtekre, akkor is képesek felfogni a változásokat.


Ha már nem tartjátok rendszeresen a kapcsolatot, akkor meg mit számít, hogy ki mit gondol. Ha negyed-fél évente vagy még ritkábban csak egyszer-egyszer futtok össze, akkor mit számít a véleményük?


Ha gyakrabban találkoztok, aktívabb a kapcsolatotok, akkor meg azóta is vannak folyamatosan újabb élményeim veled kapcsolatban, szóval folyamatosan együtt változtatok. Amennyiben ezzel együtt járt a korábbi kellemetlenségek folyamatos emlegetése, akkor sem késő most elkezdenek más élményekkel felülírni. A régi dolgokat meg, ha felhozzák is el lehet hessegetni - ugyan, mikor volt az már.


Ha végképp nem megy kezelned, akkor meg keress helyettük más társaságot és kerüld el őket.

2022. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!