Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más lány is sokkal jobban...

Más lány is sokkal jobban kijön a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Összesen 1-2 lány barátom van, minden más barátom fiú. Valahogy komolyabb témákról el tudok velük beszélgetni, nincs irigység, sem versengés. Ja és ettől még nőies nő vagyok aki a férfiakhoz vonzódik. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. nov. 29. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Bár már nem vagyok lány jobb szeretek a férfi nemmel beszélgetni. Kötetlenebb, őszintébb a kommunikáció. Nem kell visszafognom magam.
2020. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Én is így vagyok.

Csak van h napokig a lány barátaimmal vagyok utána a fiúk kezdenek hiányolni és vissza kell mennem hozzájuk h ne nézzenek rám csöves szemmel😂

2020. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is teljesen ilyen vagyok, a fiúkkal mindig jobban szót értettem, mint a lányokkal.
2020. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig a fiúkkal voltam jóban. A lány barátaim (kemény 2 fő) is fiús, ők is a fiúkat kedvelik jobban. Mi nem is tudom, hogy találtunk egymásra, talán, hogy nem olyan műp*csák, bocsi, hogy ezt mondom. Nem tudok mihez kezdeni a nagyon nőies lányokkal. Belőlem hiányzik az, ami bennük megvan. Meg amúgy is szeretem az őszinteséget, utálok játszmázni, sminkelni, szoknyát hébe-hóba hordok és mindig túl határozott voltam egyszerűen.
2020. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Engen mindig csúfoltak a fiúk, megütöttek, agresszívak voltak, úgy érzem, nem tudnék egy fiúval barátságba kerülni. (Kivéve a barátomat)
2020. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Tinikorom óta haverkodom fiúkkal, sokkal jobb társaság, mint a nők, ahol folyton a pletyka megy, az egymásra sértődés, meg a köröm-haj egyéb női témák, amik húsz perc után engem totál lefárasztanak. Nőies nő vagyok, de még sem erről szeretek beszélgetni. A fiúk lazábbak, egyszerűen jobban érzem magam velük.
2020. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Férfiaktól mindig is meg fogod kapni a figyelmet. Az a teljesítmény, ha egy azonos neművel alakítasz ki egy mély barátságot
2020. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, kiskorom óta. A lány barátok mindig hülyeségeken sértődnek meg és hátat fordítanak nekem ha problémám van vagy csak lekopnak mellőlem amikor már nem hozok hasznot nekik, eddig az összes kihasznált. A fiúknál ilyen nem fordult soha elő, a 2 legjobb barátom akikért tűzbe mennék és ők is értem, pont hímnemű.
2020. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lányok, milyen sokan vagyunk😍🤗
2020. nov. 29. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy örülsz.😀
2020. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!