Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata, illetve szadista...

Pszichopata, illetve szadista vagyok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy mostanában nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy kiket ölnék meg, illetve hogy hogyan.


Mindig is szerettem és élveztem beletaposni másokba, és fájdalmat okozni. Sokszor azt mondják, hogy érzéketlen bunkó vagyok (vegyük például azt, amikor az osztálytársam anyja meghalt, és egy cseppet sem voltam együttérző).


Sokszor nevetek olyan dolgokon, amiket mások nem tartanak viccesnek (például azon, ha valaki meghalt).

Sohasem tartottam visszataszítónak azt, hogy véres dolgokhoz kelljen nyúkálnom, inkább élveztem.


Szerintetek?



2020. nov. 29. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem erről szól, amit te leírtál.
2020. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Lehet pszichopata vagy.
2020. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
"Mindig is szerettem és élveztem beletaposni másokba, és fájdalmat okozni" szimplán tuskó vagy
2020. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ma már minden tini pszichopatának mondja magát, hogy figyeljenek rá.
2020. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

ezek alapján csak tapintatlan bunkó vagy.

ezek nem pszichopata vonások.

2020. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Semmi gond, kedves U.R. Tőled már mindenki megszokta, hogy egy manipulatív, hazug qrva vagy. 🤗
2020. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Azt hiszed, hogy az osztálytársad anyujájának halála nem a te anyujádnak a haláláról szól?


Most vagy nincs anyukád, vagy rossz a vele való viszonyod, nem szereted. Pl.ha meghal valakinek a gyereke, vagy megerőszakolják a lányát, ez igazán csak az tudja átélni, akinek van lánya/gyereke. Vagy, ha autóbalesetben meghalnak valaki szülei, ez kb. lehet hidegen hagyja, aki nevelőintézetben nött fel, de nem azt, akinek jó szülei vannak. Mondok még egyszerűbbet pl. Meghal x kutyája, no hogy lehetnél együttérző, ha soha sem volt kutyát, sosem halt meg kutyád, persze lehetsz, de igazán csak az érzi, aki már átment ezen az úton.


Tedd rendbe a viszonyt saját magaddal.

2020. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha komolyan érdekel, menj el pszichiáterhez.

Viszont ha pszichopata lennél valószínűleg szarnál az egészre, és nem gondolkoznál ezen, inkább egy figyelemhiányból adódóan tapló tinédzser vagy.

2020. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"Első megközelítésre az antiszociális személyiségzavarban szenvedő ember nagyon barátságos, elbűvölő, intelligens, mindig azt mondja és csinálja, amit elvárnak tőle. Általában magas pozíciót tölt be, a céljait mindig eléri, sikeres embernek nevezhető. Ha azonban jobban megvizsgáljuk, akkor kiderül, hogy mindez csak a látszat, és a jólszituáltság maszkja mögött egy teljesen más ember lakozik."


Te pont az ellenkezője vagy, egy szerencsétlen bunkó, szóval nem gondolnám.

2020. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eskü tök sokat röhögök azon, hogy oltogattok! :DD
2020. nov. 30. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!