Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki hetek, hónapok óta nem...

Aki hetek, hónapok óta nem mozdul ki otthonról azt megviseli mentálisan? Mert pl nincs oka, miértje, lehetősége stb.. Téged megvisel? Érzel magadon bármi pozitív/negatív irányú változást?

Figyelt kérdés

Például egy egyetemista aki hazaköltözött a nagyvárosból, online óra, panel lakás, nincsenek meg az ottani régi falusi barátok, max bevásárolni kell de azt is más csinálja.


Vagy aki külföldön dolgozik, de most nem tud menni.


Vendéglátásból kiesett munkavállaló aki még nem talált mást stb..



2020. nov. 30. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Engem megviselne, éppen ezért biztosan nem ülnék egész nap otthon.

El lehet menni sétálni, kirándulni egyedül is. Barátokkal pedig online beszélgetni.

2020. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem visel meg, hozzáteszem, hogy a bezártság nem egyenlő az ubatkozással nekem. Az unalom az megviselne.
2020. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%

Engem áprilisban építettek le úgy, hogy emberekkel foglalkoztam már 5 éve és egyedül élek. Az eleje nekem sokkos volt, hogy korábban minimum 12 órát csak más emberekkel töltöttem és hirtelen egyedül lettem teljesen, pláne, hogy nagyon minkamániás voltam és az töltötte ki szinte minden időmet.


Aztán a nyáron agyvérzést is kaptam és rájöttem hogy halálomig dolgozni fogok így teljesen máshogy állok ehhez hozzá. Most örülök annak, hogy van időm olyanokra, amire korábban nem volt soha, jobban megélem az évszakok adta lehetőségeket is. Én például az elmúlt 4 évben semmilyen karácsonyi dekort nem állítottam, idén fogok.:)

2020. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedek óta így élek, kisebb megszakításokkal. Barátokat, barátnőt nem tudok összeszedni, néha járok továbbképzésre, de meg vagyok ragadva egy szinten, és abban élek.
2020. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!