Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a túlsúlyos...

Mi a véleményetek a túlsúlyos és kövér emberekről?

Figyelt kérdés
Írjátok le a nemeteket és a korotokat is

2020. dec. 1. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem szeretem, amikor a buszon szinte be esnek mellém, mert a csóró lábuk nem bír 10 percet állni és szinte összenyomnak, mert egy ülésen nem fér el a seggük csak minimum másfelen. Ezenkívűl nincs bajom velük, ők döntöttek úgy hogy lusták lesznek és zabálnak összevissza. Ha pedig önhibájukon kívül kövérek, az sajnálatos.

20F

2020. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Sajnálom őket 30/N
2020. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Engem pont úgy nem érdekelnek, mint a soványak.

Akkor zavarnak csak engem is, mint amit az első írt pl. buszos példa. Meg akkor, amikor siránkoznak a kövérségük felett, közben meg azokat mocskolják, akik tesznek róla, hogy ne hízzanak el.

2020. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Bunkóság, de örülök, hogy nem tartozom közéjük, de egyébként sajnálom őket, mert sokan önhibájukon kívül elhízottak (pl. betegség), de alapvetően mindegyiküket érik negatív élmények csak a súlyuk miatt, ami elég elkeserítő, főleg, ha az illető tenne azért, hogy jobb alakja legyen. Például elég féregség, amikor egy edzőteremben szólnak be valakinek a súlya miatt. Könyörgöm, azért van ott, hogy jobb legyen, miért kell elvenni a kedvét?


Nyilván vannak idegesítőek, például akik nagy támogatói a fat acceptance mozgalomnak, és állítják, hogy így is egészségesek, az elég röhejes. Aki direkt úgy öltözködik (kis crop top-ban és lóg a hasa, ami nem túl esztétikus) és viselkedik (szidnak engem, mert jó alakom van), hogy az bosszantó.

20/L

2020. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#5


Hülye vagyok, ezt nem is ide akartam írni.

2020. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon foglalkozom vele. Nem érdekel, hogy más milyen.
2020. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Én csak a kövér nőkről nyilatkozok:kifejezetten kedvelem és szépnek tartom őket.Tudom,hogy ez elüt a mostani divattól.

Azokat az embereket elítélem,akik cikizik,gúnyolják a kövéreket. Sajnos sok ilyen van.

2020. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Metionin ***** válasza:
65%
Nem izgatnak. Néha régebben eszembe jutott, hogy mennyire szerencsés vagyok az alkatommal és hogy mennyi időt és energiát takarítok meg azzal, hogy nem kell folyamatosan fogyókúráznom. De ez is csak amiatt jutott eszembe, mert az egyik munkahelyemen valahogy mindenki kövér volt rajtam kívül és naponta csak ők voltak körülöttem és láttam hogy mennyi hátrány éri őket a túlsúly miatt.
2020. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmasan vézna gyerek és fiatalember voltam sokáig, megmondom az őszintét még irigyeltem is őket. Na, talán nem az ilyen körtokás, mozdulni se bír, kórosan elhízottakat, de a még emberformájú, mackósabbakat igen.


Nem vagyok semmiféle negatív véleménnyel feléjük, bár mit mondjak, egy bizonyos szint felett nem egy megnyerő látvány.

2020. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be, mindig összerúgom velük a port, de nem a súlyprobléma miatt.
2020. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!