Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a prolik dohányoznak?

Csak a prolik dohányoznak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 10:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2020. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Meg a professzorok.
2020. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Sokféle embernek sokféle a motivációja a dohányzásra.

A dohányzás sok esetben pótcselekvés, egyfajta kompenzálásra felhasznált élvezet, ezért valószínűbb, hogy az az ember, aki elégedetlenebb az életével, dohányzik. De nem szabály.

2020. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy! De a cigisekre szeretik ezt ràhuzni..
2020. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
2020. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem, csak a függők.
2020. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem pipázásra gondoltam, hanem cigarettára.

Akkor mitől lesz vki proli.?

Mert munkás vagyok, és úgy szégyellem ezt. 30N

2020. dec. 1. 10:49
 8/26 anonim ***** válasza:
22%

A proli nem azt jelenti,hogy munkás ilyen èrtelemben.Mintahogy amikor leparasztozunk valakit akkor sem arra cèlzunk,hogy nyílvá n földműves vagy ilyesmi.

A proli az aki büszke műveletlensègère,de mègis mindenről határozott vèlemènye van(általában valami sarkított összeesküvèst habngoztat minden problèmája okozatakènt).


A dohányzás a legnemesebb legtisztább èlvezet lèvèn csakis önmagáèrt van,semmilyen ösztönös kèsztetèse nincs.

2020. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mit értesz prolin? Proletár?
2020. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nagyon bánt ez a kifejezés. Szinte minden kérdésnél írják, hogy így a prolik úgy a prolik én multinál dolgozom, mennyivel kulturáltabb vagyok...stb.

Mi a párommal gyárban melózunk van érttségink meg szakmánk mégis csak ez jutott. Van egy 5 éves gyermekünk is. Ha vki megkérdezi mit dolgozom. Nagyon szégyellem elmondani, hogy csak egy gyári munkás vagyok. Nem vagyunk gazdagok sem szegények sem. Viszont sokan lenéznek mindenhol. Annyira bánt ez.

2020. dec. 1. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!