Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vírustagadók mit gondolnak...

A vírustagadók mit gondolnak azokról, akik szeretik a maszkot hordani, mert csúnyák? Őket is ugyanúgy utálják?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
A vírustagadók nem utálják a vírusparanoidokat.
2020. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De igen, mindig belekötnek, aki nem tagadja.
2020. dec. 1. 13:08
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Mi az a vírustagadó?

Aki szerint nincs vírus?:)

Szerintem ilyen ember nincs.

Olyan viszont igen, aki tudja, hogy káros a maszkviselés.

2020. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És azokkal is szoktatok kötözködni, aki nem a vírus miatt hordja, hanem jobb így neki?
2020. dec. 1. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Úgy érzem kérdezõ egyedül te próbálsz kötekedni.

Remélem tudod mennyire ostobán hangzik ez a vírustagadózás.

2020. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem hordja, aki csak szeretné, kit érdekel? Azt várom, hogy nekem végre ne kelljen, mert számomra semmi haszna nincs, csak kényelmetlenséget okoz.
2020. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
61%
Büdös francot nem érdekli, ha valaki élete végéig egy rongydarab mögé kívánja rejteni a mosolyát, ez az ő döntése. Az meg az enyém, hogy én viszont nem. És már megbocsáss, de általában a "maszkrajongók" szoktak kötözködni, hogy én nem akarok így élni. Itt is gyakori jelenség az "én erővel húznám rád a maszkot az utcán" - persze, hogy ilyenkor én sem hagyom annyiban, és leírom, hogy akkor őt nem egy vírus ölné meg...
2020. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Vírustagadó az, aki tagad minden vírus létezését!


Ennyire sötétek nem lehetnek az emberek, hogy még mindig ezt szajkózzás tévesen?!


Felőlem még a fürdőkádban is hordhatja az, aki akarja, de előbb javasolnék neki egy pszichológust!

2020. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom miért érdekel ezeknek az embereknek a véleménye. Amit a netes hizzászólásokban olvasol az nem fedi a valóságot. Sok ember van aki nem akar nyilvánosan írogatni még névtelen fórumokon se. Tehát semmilyen következtetést nem lehet levonni abból amit pl itt a gyakorin olvasunk.

Amúgy ismerek olyat aki azt mondja hogy szerinte nincs is korona vírus, sőt olyat is aki azt mondja higy ezt a jelenlegi kormány találta ki. Nem tűnik fel neki hogy nem csak Magyarországon van covid 🤨.

2020. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 El kell keserítselek. Sajnos vannak olyan retard emberek akik szerint konkrétan nem léteznek vírusok :D Szerintük minden az exoszómák meg batkériumok műve. Sőt szerintük pl az AIDS az csak gyenge immunrendszer semmi más. Keress rá hogy AIDS/HIv denialism
2020. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!