Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem őrültök meg ettől a...

Nem őrültök meg ettől a GLS-től meg társaitól?

Figyelt kérdés
Most is itt várom hogy jöjjön de jön. Az egész napom el van cseszve ezek miatt. Komolyan mondom.most már inkább.elmegyek busszal a városban mert ez kegyetlen amilyen szolgáltatás nyújtanak. Semmit nem tudok csinálni azt lesem mikor jön már.

2020. dec. 1. 16:22
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nem jön
2020. dec. 1. 16:23
 2/34 A kérdező kommentje:
Ezért fizetek 2600 forintot hogy az egész napom el legyen cseszve
2020. dec. 1. 16:23
 3/34 anonim ***** válasza:
81%
Örülj neki, ha még ma egyáltalán kiviszik... Nekünk rendszeresen minimum 2 nap, mert nem jönnek el odáig és behazudják, hogy nem volt csengő
2020. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%

De, engem is zavarni szokott.


A pontosabb intervallumot eleve csak aznap közlik, márpedig ha előre csinálnál programot... Nem tudsz. Oké, a vírus miatt most itthon tespedek.

2020. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%

Hat ez pedig ilyen, meg szoktak adni egy idointervallumot, hogy kb mikor jonnek, addig nyilvan otthon kene lenni. Nekem amugy nem szokott gondom lenni veluk, mindig jottek, es elotte fel is hivtak, bar ez lehet fugg a futartol is. Amugy van kozponti telefonszamuk, erdeklodd meg, hogy kb mikor szamithatsz a csomagra, ha mast nem, a futar telefonszamat meg tudjak adni, es akkor felhivhatod ot is.

En egyebkent csomagpontra szoktam rendelni leginkabb, ha nem nagy csomagot varok, szamomra egyszerubb, akkor veszem at par napig, amikor akarom.

2020. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tetszik nyugodtan elmehetsz a boltba, és akkor nem kell hisztizni.
2020. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Kérd postán maradóra. Felesleges ezen idegeskedni.
2020. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszer 3 hetet vártam a telefonra, amit rendeltem :D
2020. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább onnét rendelek ahonnét MPL is hozza, mert ha nem vagyok otthon akkor otthagyják a postán és akkor megyek érte amikor akarok. Lehet a postát szidni, nekem eddig nem volt velük bajom.
2020. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a GLS és a többi futár is kifejezetten rendes.

Tegnap is megírták, hogy 16-19 közt jön a csomag. Felhívom a futár számát, hogy a cím a munkahelyem fél 5ig vagyok, azt mondta megoldja, hogy ideérjen és ideért. De más szolgáltató is tök rugalmas volt. Volt, hogy Magyar Posta a lakcímemre vitte a csomagot, fel is hívott, hogy otthon vagyok-e, mondtam, hogy dolgozok, de nyugodtan hagyja a főpostán bemegyek érte, de volt, hogy a munkahelyemre a következő kanyarban kihozták. szóval ezen a környéken nagyon rendesek a futárok, igaz a rugalmasságukat némi borravalóval szoktam jutalmazni.

2020. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!