Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már sosem lesz olyan a világ,...

Már sosem lesz olyan a világ, mint a koronavírus előtt? Nem áll vissza a normális Világ ? Kb egy háborús állapottal egyenértékű a hatásmechanizmus, vagy egy gazdasági világválsággal, bár nem vagyok gazdasági elemző, szakértő.

Figyelt kérdés
Megszűnik a biztonság, a vírus miatt sok ember meghal, emberek veszítik el állásukat, kulturális programok beszűkülnek, turizmus és vendéglátásnak lőttek... Szociális kapcsolatok silányulhatnak a kevesebb kontakt miatt. Maszkot ki tudja meddig kell hordani, nem kapni levegőt benne, szabadságjogaink korlátozva, mozgási szabadság korlátozva. A 2 világháborút ugyan megúszta ez a nemzedék, helyette van a vírusmizéria. Most már 3 évente lesz valami rohadék vírus és leáll mindig az élet ? Békeidők lehetnének már.... Covid, Amerikában polgárháborús állapotok voltak, Európában meg ki tudja melyik barom robbantja fel magát vagy lövöldözik az utcán, mint Párizsban, Bécsben történt. Ez egy nem normális világ.

2020. dec. 1. 17:04
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Vagy én reagálom túl ? Javítsatok ki, ha tévedek.
2020. dec. 1. 17:06
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Már ami most megy túl van reagálva.
2020. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%

A pohàr félig üres szindroma


A vilàgban történt jo dolgokat azt ugy nem olvasod?

2020. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Most őszintén, válság van, a Covid tönkrecseszte a 2020-as évet, mégis minek örüljek ?
2020. dec. 1. 17:21
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
például nézd úgy, hogy mi volt korábban? az emberek ez előtt is ugyanúgy közönyösek voltak, érdekből fenntartott "barátságokkal". semmi nem változott...mondhatnánk, hogy megtanulták az emberek megbecsülni azt, amit korábban le se szartak, de nem...ha lemegy ez az egész, akkor sem fog semmi változni...szépen megy vissza mindenki a hétköznapokba és áskálódnak a másik mellett...
2020. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Most ezt itt le tudtad nekünk írni - kérdező, - de elég csak abba belegondolni, hogy akkor miként éreznéd magadat, ha nem lenne internet és mobiltelefon! Ezzel csak arra akartam utalni, hogy 30 évvel ezelőtt sokkal több realitása lett volna annak, hogy az őrület határán érzed magadat egy hasonló szintű járvány miatt. Lehetne sokkal rosszabb is, - örüljünk, hogy nem úgy van! Arra kellene a társadalmaknak hatékony megoldást találniuk, hogy akik elveszítették a munkájukat, azokat milyen módon lehetne ismét azok között tudni, akiknek van miből megélnie! Ez fontosabb jelenleg, mint az, hogy x időnként vagy élethelyzetekben szabályok mentén kell-e élnünk vagy sem! A háborús vízióid alaptalanok, túlreagálod a helyzetet! SOHA ne tudd meg az életedben, hogy milyen a háborús helyzet! Úgy vélem, ezzel jót kívántam neked! Körültekintőbb stratégia mentén ajánlott élnünk, - ennyi! Nincs itt semmilyen háborús helyzet!
2020. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6: De a Covid vírus hatásai felérnek szerintem egy háború hatásaival.
2020. dec. 1. 17:58
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Hat te m*cskosul meglepodnel egy haboruban...
2020. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

A Covid felér egy háborúval? LOL :D


Hát azért én nem említeném egy lapon azt, hogy idén nem tudtál elmenni nyáron fesztiválra, azzal hogy mondjuk valamelyik családtagodat pár méterre tőled szakítja apró kis cafatokra egy bomba.

2020. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9-es: Azért elég sok halált okozott a Covid, emberek tömegei lettek állástalanok, gazdasági válság... És a vírud láthatatlan ellenség és ezért még nehezebb ellene a küzdelem. Azért ne bagatellizáljuk el szerintem ezt a problémát. Gondolj pl tavasszal Olaszországra..
2020. dec. 1. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!