Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember az életetekben...

Van olyan ember az életetekben, akire haragudtok, vagy feloldatlan konfliktusotok van ? Mi az, ami miatt nehezteltek rá ? Mennyire tartjátok magatokat haragtartó embernek ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 23:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Miért nem bocsátotok meg neki/nekik ?
2020. dec. 1. 23:21
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindegy, mi a haragtartás tárgya, de engedjétek el, a gyűlölet csak megbetegít. Arról nem beszélve, hogy a haraggal nem másnak, hanem magatoknak ártotok és megbetegít.
2020. dec. 1. 23:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Pl. ha belépett az illuminatiba és gyerekeket kínoz halálra és issza a vérüket?
2020. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam haragtartónak, apróbb dolgokon hamar túlleszek, elnéző vagyok, még ha kicsit meg is bántanak vele.

Ha nem apróbb dolog, akkor meg otthagyom az illetőt, és elfelejtem.

Viszont ha az apróbb dolgok újra meg újra megismétlődnek, akkor nehezen lépek túl rajta.

Hasonló pl a családban előfordul.

Más jelenleg nincs.

2020. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van olyan ember, akit meg tudnék fojtani egy kanál vízben. Nem találkoztam vele azóta, hogy tönkrevágta az életemet, de jobb is neki.

Nem foglalkozom vele napi szinten, van más, ami lekössön, tehát nem ártok magamnak és nem forralok mindenféle bosszút, de megbocsátani soha nem fogom, amit okozott nekem és a családomnak.

2020. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5: Mit csinált?
2020. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5: Nem tudjuk, de lehet, hogy aki rosszat követ el a másik ellen, később megbánja. Mindenki botlik, sajnos. De lehet, hogy élete végéig marcangolni fogja önmagát a hibázásaiért. Szerintem az egyik legpusztítóbb érzés a világon a bűntudat, ami lassan pusztít, olyan, mint a méreg.
2020. dec. 1. 23:39
 8/15 A kérdező kommentje:
Én sem viselkedtem mindig etikusan másokkal. Én úgy vagyok, hogy igazából nincs nagy jogalapom másokat számon kérni, mert "én sem vagyok különb a Deákné vásznánál" .
2020. dec. 1. 23:44
 9/15 anonim ***** válasza:
#7: Az illetőnél ez nem játszik, totális szociopata, normális emberi kapcsolatokra képtelen. Az eset után még lett volna módunk találkozni, de szabadságot vett ki, kizárólag arra a napra, mert még gerinctelen is és képtelen volt a szemünkbe nézni (nem engem érintett egyedül a ténykedése akkor, 2 évvel ezelőtt).
2020. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#6: Nem gondolom publikusnak, ismerve a GyK közönségét, minden bizonnyal elbagatellizálnák a problémámat.
2020. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!