Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki "történetet" oszt meg a...

Aki "történetet" oszt meg a Facebookon, az valójában arra kíváncsi, hogy azt ki nézi meg?

Figyelt kérdés

Hiszen azt felrakhatná sima posztba is a hírfolyamra, azt is törölheti ő maga 24 óra után, vagy elrejtheti, hogy csak ő maga lássa, ha nem akarja törölni.

Szóval ennek a "történeteknek" nem látom sok értelmét.


2020. dec. 2. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem, én igen. Történetnek azokat a dolgokat osztom meg, amik nem érnek annyit, hogy poszt legyen belőlük, de valahogy mégis meg szeretném osztani az ismerőseimmel. Vagy esetleg van már belőle poszt és nem akarok még egyet.


Például mémeket storyba szoktam főleg kitenni. Ha elmegyek valahova nyaralni vagy a többiekkel szórakozni, ahol sok jó kép készül, akkor a csoportképet megosztom bejegyzésként, a jobb pillanatokat meg csak storyban. Vagy például a sütős-főzős dolgoknak nem szeretek bejegyzést szánni, az is inkább csak ilyen eltűnő sztoriképként kerül ki.

2020. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem részben igen.
2020. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Én anno kezdetben azt hittem rbböl lehetne vmi folytatàsos sztorit csinalni mint a képregényekben p eyik nap sütit sütök masik nap vendégek eszik a sütimet vagy hasonlok


Aztan rájöttem hogy ugyanolyan összefügestelen pillanatokat oszt meg mindenki mint a posztokban. Azota nem is nézem es nem is töltök történetet. Ez nekem nem történet.

2020. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

*engem erdekeltek volna a szo szoros ertelemben törtenetek

Pl amikor a cicàm kicsi volt aztan masik sztoriban ahogy megnött es igy mint egy kepregeny valahogy vmi.

De benéztem. Marhàra nem történetekröl szol

2020. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

*Vagy valaki pl hàzat épit.

Egyik kèpen még téglàk, masik törtenetben felig kèsz aztan a tetö es aztan feldiszitve karacsonyra.esetleg zeneütemre villogo fényekkel hanggal :)

2020. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megnézem valakinek a történetét azt az adott személy fogja látni?

Ha nem az ismerősöm?

2020. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha az ismerősöm?
2020. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ritkán posztolok, akkor is inkább storyba, mert nekem tetszik, hogy nem árasztom el a falamat az aktuális dolgaimmal. Pl. Csomószor járok úgy, hogy van egy kép, amin tetszem magamnak. Kiteszem rendes posztba...majd 1 hónnappal később nézem, hogy “atya ég, ez borzalmas”. És szedem is le. :D Ugyan ez van azokkal a pillanatokkal, amit akkor úgy éreztem, hogy fontos megosztani, majd kínosnak éreztem később, mert nem is érdemelt igazából egy posztot. Ennek nincs értelme, hogy törölgetem azt a kevés dolgot is, amit kiteszek, így szeretem, ha törlődik magától.

Hogy hányan nézik meg, az nekem kb mindegy, mivel én is csak úgy átpörgetem mindenkiét, nem tudatosan csinálom. Szerintem más se. Egyedül akkor skippelem, ha nagyon sokat tett ki valaki.

2020. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!