Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok normális? Baj van...

Nem vagyok normális? Baj van velem?

Figyelt kérdés
Rendszeresen néztem a Best gore weboldalt és egyéb mást semmilyen beteg célből nem arra élvezkedtem szimplán érdekelnek bizonyos esetek.Nagyon érdekel a Náci Németország nem vagyok antiszemita Igazából csak a beszédek érdekelnek és a felvonulásaik,módszereik szervezeteik,katonáik,és úgy szinte minden. Körülbelül 1 éve változott meg a gondolkodásmódom mindennel kapcsolatba amióta ezeket nézem mindent máshogy látok.Lehet rossz dolog próbáltam nem nézni ilyeneket de nem tudok le állni.És amióta ezt tart van egyfajta passzív fájdalom a fejembe mi lehet ez van ehez hasonló ember?

2020. dec. 2. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Hitlertol sokat lehet tanulni. Bele se lehet gondolni mit tehetett volna ha jora hasznalja a lehetősegeit...
2020. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is nézek ilyen durva videókat elég régóta, igazából azt vettem észre hogy minél többet lát az ember, annál immunisabb lesz rá. engem sem hajt külön öröm, vagy vágy, csak kíváncsi vagyok talán(?) pedig sokakat sajnálok. nem hiszem hogy feltétlenül nagy defektet jelentene, tudom a határaimat a való életben
2020. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem baj engem is érdekelnek a nácik meg a hozzájuk kapcsolódó dolgaik ezt kiváncsiságnak nevezik
2021. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!