Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZATOK ! Melyik embertípu...

SZAVAZZATOK ! Melyik embertípust utáljátok, ki nem állhatjátok a legjobban a felsoroltak közül ? Aki a legjobban irritál, és leütnétek, mint sakkban a sötét parasztot szokás, vagy szétvernétek, mint hülyegyerek a Mikulás csomagot ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 18:51
A kérdező szavazást indított:
A Pletykás, aki az irodában megvitatja egy kávé mellett, hogy tegnap a Julcsa kékszínűt sz@rt, Béla meg megcsalta Marist a szamárral, micsoda botrány!
A Szószátyár, aki állandóan dumál, csak beszél és beszél, dolgozni se hagy téged, állandóan közbevág a szavadba, úgy jár a szája, mint a kacsapics@,
A Hazudozó, aki magas sem hiszi el, amit mond, kitalált történeteket gyárt, miszerint ő Jézus titkos leszármazottja, meg találkozott a gyíkemberekkel.
A Dicsekvő, aki nem képes elégszer hangoztatni, hogy mindenhez IS ért, ő találta fel a spanyol viaszt és a rozskenyeret is.
A Manipulátor, aki kéjes örömét leli abban, hogy állandóan átb@ssza a másik embert, embereket hangol egymás ellen, és ezért fejbe vágnád egy tepsivel
A Panaszkodó, aki mindig negatívoskodik, siránkozik, a félig üres pohár esete, aki ha nyerne az ötöslottón, akkor amiatt rína, hogy nincs örök élete.
Az Agresszor, aki az erőből ért , erőszakos, verbálisan és fizikailag is feléd akar kerülni , de annyi esze sincs,mint 1 marék szárított molylepkének.
A Tudálékos, aki állandóan kijavítja a helyesírási hibáid, kiokosít minden témában, hogy ő mindent jobban tud, ezért legszívesebben kilőnéd a Marsra
Az Irigy, aki képtelen örülni a másik sikereinek, ha sikeres vagy, lett egy új autód/lakásod, akkor megfojtana téged egy kanál vízben, vagy agyonverne
A Kritizáló: MIÉRT VAN SAPKA RAJTAD ? MIÉRT NINCS SAPKÁD ? HOGY NÉZEL KI ? FEJ VAN NYAKADON, DE GÁZ ! !
95 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha egyéb, írjátok le kommentben !
2020. dec. 2. 18:52
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, mert a fentiek közül több is kb ugyanolyan kiállhatatlan.
2020. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én melóhelyemen ezek mindegyike megtalálható.Ez az igazi Való Világ,nem pedig az ami a tévében megy.
2020. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem kéne bevenned egy marék nyugtatót? Mert a fogalmazásodból valahogy leró, hogy valami nagyon nem stimmel és ez hosszútávon nem egészséges.
2020. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
51%
Engem a lassú, élettelen emberek zavarnak.
2020. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
4: Köszönöm aggódásod, nem kell nyugtató. Csupán az említett tulajdonságokat próbáltam képszerűen ábrázolni. Miért kellene nyugtató ? Ezek mindennapi (bosszantó) tulajdonságok. Aki magára ismert esetleg valamelyikben, attól Elnézést Kérek !
2020. dec. 2. 19:19
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
A négyesnél volt ilyen. :D
2020. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
MElyik az a típus amelyik lelki terrorban tart?
2020. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Az mennyire gáz, ha engem egyik se idegesít? 🤔🤔
2020. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Metionin ***** válasza:
100%
Mindet ütném. Nagy nehezen választottam végül a manipulátor és az erőszakos között.
2020. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!