Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen kicsi az emberek...

Tényleg ilyen kicsi az emberek ingerküszöbe?

Figyelt kérdés

Mit és miért lehet ennyit csámcsogni 1-1 ilyen híren, mint pl. Szíjjártó jachtozása vagy Rogán Antal helikopterezése vagy most ez az EP képviselős hír (nemtudom pontosan a nevét).


1-2 napig vicces, 1-2 napig érdekes lehet vele foglalkozni és új. De mit lehet ezen ennyire felfújni, meg kiakadni, hogy hetekig, hónapokig téma tud maradni és fel lehet hánytorgatni.


Pl. A helikopterezés, hogy kinek az életére volt negatív hatással, senki nem tud egy értelmes mondatot mondani.


A yachtozást folyamatosan azzal gyanusítják, hogy az alap fizetéséből biztosan nem tehetné meg. Azért ezek a dolgok nem milliárdokba kerülnek. Ha tegyük fel, csak az alap fizetéséből kellene rá gyűjtenie, akkor is kb. 3 hónap alatt be tudna fizetni 1 hét jachtozásra.


Ez az orgia pedig végképp. Kit érdekel? Ez aztán tényleg nincs kihatása senkinek sem az életére. Az ő dolga mit csinál és kivel.


Mondom ezeket úgy, hogy teljesen mással szimpatizálok, mint amit ők képviselnek. De ez már siralmas, hogy az átlag emberek mennyire nem tudnak mit kezdeni a saját életükkel.


Vagy én vagyok csak ilyen ingerszegény akiket nem érdekelnek ilyen dolgok?


2020. dec. 2. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Te nem ingerszegény vagy, hanem közönyös.
2020. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Politikusok, ok "kepviselnek" minket.
2020. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

"Ez aztán tényleg nincs kihatása senkinek sem az életére."


Dehogy nincs. Nyilván nem közvetlenül, de igenis van. Minden normális embernek kinyílik a zsebében a bicska, amikor azt látja, hogy átlag emberként dolgozunk, ott húznak le alacsony bérekkel, magas adókkal ahol tudnak.


Mindenki leszarná mit csinálnak, ha mellette az országban is jól mennének a dolgok és az átlag embernek is jutna valamennyi.

2020. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nekem a Kalete 19ezer pedofil képe is sok volt, lehet ilyen alacsony az ingerküszöböm. Valaki bemegy krumplit lóbálni a parlamentbe az 4milla, van aki 19ezer pedofil képet tart az 400ezer ft. Érdekesek a fideszes mércék.


Amúgy írták azt is, hogy nem is azzal van a baj, hogy elment korona idején társaságba, ahol több volt a megengedett fő, ráadásul meleg orgia volt. Hát oké... De minek volt nála egy hátitáskányi drog?? A magyar hírszerzés hogyhogy nem tudott az esetről?? Miért a külföldi sajtóból derült ki??


A másik dolog, hogy a fideszes banda miatt röhög rajtunk a fél világ. Szerinted a Kaleta ügy nem nemzetközi szintű?? Vagy akár ez a mostani is??

2020. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Én alapból sem értem a pletykákat, mármint néha jól esik, de ha kevésbé lennénk egymással elfoglalva, lennénk egymás s.ggében és unalmában mondjuk mindenki ültetne egy fát, vagy megmentene egy kóbor állatot, vagy venne egy szendvicset egy hajléktalannak vagy mit tudom én, már előrébb lennénk.

Legalábbis engem egy napnál tovább nem izgat a többi ember vagy egy pletyka. 😅

2020. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a bosszantó, hogy a népünk legjobbjait, legderekabbjait küldjük, hogy képviselje országunkat...erre a külföldiek folyton utaznak rájuk...még jó hogy a többi derék vezetőnk a Parlamentben biztonságban van, Kövér úr figyelő tekintete előtt. 🙄
2020. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az csesz fel nagyon, hogy ilyen emberek képviselik az országot, és ez sajnos minket is leír. De néha már szégyent és szánalmat érzek egy-egy ember miatt. Meg persze undort, pl Kaleta miatt.
2020. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

az orgia annyiban érdekes,hogy ez a közszolga elvileg magyarországot képviseli a világ előtt.

a keresztény értékeket a család szentségét a meleg ellenességet,ráadásul házas ember is.

közszereplőként pedig az amit tett és amit képmutatóan képviselt,az nagyon nem csak az ő dolga.

2020. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a probléma, hogy ezek történtek. Senkit nem érdekel egy meleg/hetero orgia, még az se olyan nagy szám, hogy drogoztak közben. A probléma az, hogy ez az ember a melegeket nyíltan elítéli, törvények létrehozásában segétkezik ellenük és keresztény értékeket képviselő embernek vallja magát. Ergó nyíltan mindenki szemébe hazudott több éven keresztül. De nem értem, miért ezen vagy felháborodva a legjobban, mikor ez a leggusztustalanabb az összes közül...


Borkai ugyan ez. Elment k**vázni egy yachtra, egy szintén elméletileg keresztény értékeket képviselő ember.


A helikopterezés meg azért felháborító, mert NEM teheti meg egyszerűen ezt. De ha azt mondjuk rá, hogy sietett és ezért kérte, akkor is ott a hazaviteles eset. Azt SEMMI NEM indokolta. Közpénzből kegyetlen drágán vitték haza, ennek a munkájához semmi köze nem volt.


Szijjártó yachtozását viszont valóban el lehet könyvelni, hogy hosszabb spórolás után telt rá (bár remélem tudod, hogy egy ilyen hajó kapitánnyal együtt nagyon de nagyon drága mulatság még azért az ő hivatalos fizetésével is).



És miért jó ezen csámcsogni? Mert mindenki tudja, hogy a legtöbb közülük egy ilyen álszent féreg, de nincs rá bizonyítékunk. Ilyenkor meg van, és ez nagyon jó érzéssel tölt el minket. A mostani eset pedig különösen vicces, mert ez az ember próbálja ellehetetleníteni a melegeket itthon, erre kiderül ez:D

2020. dec. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet is értek veled, meg nem is.

Ami felháborító, az az, hogy a megválasztott, bizalommal felruházott politikusok ("a vezetőink") egy (minimum) része ennyire visszaél a hatalmával.


Ami viszont káros, az az, amikor az ember a saját maga problémáira való fókuszálás helyett ezzel foglalkozik. Ez egyfajta kivetített frusztráció.

2020. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!