Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki drogozik az menőnek számít?

Aki drogozik az menőnek számít?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki hetente többször is elmegy bulizni (kb.4x is) és ott totál szétcuccozza magát és aztán ezzel vág fel mindenkinek.Eléggé lenéző stílusa van pl. az egyetemistákat is kineveti hogy h*lyék és hogy semmi értelme annyit tanulni...

Ő sem tudja hogy miért kezdte el de legvalószínűbb hogy csak simán rossz társaságba került.Próbáltam beszélni vele, hogy leállhatna meg visszavehetne a beképzeltségéből meg a bántó stílusából..eleve nem is értem miért ilyen nagyképű.Elég sok lánnyal kavart már meg sok haverja van.

Szerinte az élet csak bulizás meg dolgozik néha, hogy aztán legyen pénze cuccra.A szüleimnek elmeséltem és szerintük nagyon gáz amit csinál meg engem úgy neveltek, hogy ne kábítószerezzek bulikba és hogy legyenek céljaim stb...

Ti mit gondoltok erről?

Szerintetek is értéket képvisel egy ilyen ember?(20éves)



2020. dec. 2. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem menő. Sőt! Gáz amit csinál, semmiképpen se térj te is ilyen útra.
2020. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a drogozás menőségnek számítana akkor én inkább a lúzerek közé szeretnék tartozni. Nem értek egyet az ismerősöd értékrendjével. Viszont mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, csak engem ne bántson míg pár év múlva túladagolásban meg nem hal.
2020. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Proli körökben igen, amúgy nem.
2020. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte az élet csak bulizás meg dolgozik néha, hogy aztán legyen pénze cuccra"


Aztán meg ő a legnagyobb irigy azokra akik szép házban élnek, jó kocsijuk van és egy szerető családjuk.

2020. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a baj otkezdődik, hogy ezt megkérdezed és nem egyértelmű, hogy nem, nem az. Labilis emberek szánalmas próbálkozása arra, hogy valakinek tűnjenek. Nálam az ivás és a bagó is ugyan ez a kategória. Aki csak ezekkel tud feltűnni vagy problámát "megoldani", az annyit is ér.
2020. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Menj el dolgozni, kezdj el élni, építsd fel az életedet és persze készülj a haverod tenetésére
2020. dec. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért lehetne büszke bárki arra, hogy fogalma sincs, mit kezdjen az életével, amit már láthatóan nem is ő irányít, hanem a cucc.


Mint elrettentő példa, valamennyire van értéke annak, amit művel.

2020. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus gáz,nagypofákú ember,ne legyél ilyen,ilyenek csak lúzerek csinálnak!
2020. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyenge,lelkibeteg emberek kábítószereznek.Csak egy síkhülye hiszi azt hogy ez menő.
2020. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
buta ember, aki unalmában rászokik a drogozásra. nincsenek életcéljai. csak mások nyakán élősködnek. akasszák fel magukat.
2021. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!