Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ez a hármas...

Szerintetek ez a hármas milyen? Úgy nagyvonalakban.

Figyelt kérdés
A napjegyem szűz, a holdam mérleg és az Aszcendensem bak. Ez milyen? Úgy értem szerintetek milyen jellem és hogy jó e vagy rossz stb. Egyébként ha számít 17 éves v lány vagyok.Mostanában ez érdekel csak nem vagyok benne elég jártas. Aki hülyeségnek tartja, kíméljen meg a kommentektől. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. dec. 3. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Gondolkodj kicsit logikusan, könyörgöm...


Szerinted az jobban befolyásolja a jellemed, hogy mikor születtél, mint az, hogy milyen hatások értek életed során, hogy neveltek, vagy mások miatt milyennek látod a világot?


Nálam már a sima jellemzéses horoszkóp is elvérzik, mert a más csillagjegyeket is el szoktam olvasni, és minimum még 2 illik rám annyira, mint a sajátom.

2020. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem érthetően írtam le, hogy aki így gondolja kíméljen meg. Ezzel nem kaptam választ a kérdésemre sajnos. Tisztában vagyok vele hogy egy ember jelleme hogyan fejlődik, mivel ezt tanulom. De engedjétek már meg azt legyetek szívesek, hogy érdeklődhet ilyen irányba is és kikérjem a hasonló érdekeltségű emberek véleményét. Köszönöm 😊
2020. dec. 3. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is nincs olyan, hogy jó vagy rossz.

Az asztrológiai számításhoz, hogy pontos legyen, nem csak ez a 3 infó kell, így önmagában nem sokra mész vele, még akkor se ha tudod ezek mit jelentenek. Mellesleg ha nem pontosan számolod szintén nem ér semmit.

2020. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan van számolva
2020. dec. 3. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor a kiindulási alap már rendben van, viszont az egész képletet látni kell ahhoz, hogy következtetéseket tudj levonni, amit pedig az nem fog átlátni aki ezzel nem foglalkozott már eleget/nem elég gyakorlott. Azt javaslom, hogy fordulj szakértőhöz, aki ezzel foglalkozik.
2020. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Szereti ha minden úgy történik ahogy eltervezte. Eléggé élére állít(hat)ja a dolgokat és a maximalizmusával (munkában, magánéletben) kiboríthatja a körülötte lévőket. Mindenesetre kitűnhet a tömegből! A lelki békéje valószínűleg akkor jön helyre, ha ezek a feltételek teljesülnek! Szeret a saját szabályai szerint élni, mert ebben találja meg a harmóniát, még akkor is, ha a környezete esetleg nem lesz elragadtatva tőle! Én ezt olvastam ki! :)
2020. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!