Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudatalatt engem is a március...

Tudatalatt engem is a március óta tartó körülmények mérgeztek meg?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre magamon, hogy már nagyon nem vagyok a régi. Régen ki nem hagytam volna 1 bulit sem. Nyáron 1-2x elmentem, azok jók voltak, de pár hét mulva már megint nemvolt semmi kedvem.


A legjobb barátaimmal folyamatosan beszéltem facen, találkoztunk mindig. Ami most is megvan szerencsére, de teljesen elveszi a kedvem, hogy nem igazán lehet előre tervezni semmi konkrétat. 1-2 jobb barátságom leépült a kedvetlenség miatt, konkrét okok nélkül. Pedig előtte évekig legjobb barátaim közé tartoztak.


22 éves fiú vagyok. Környezet- vagy társaság változáson nem mentem át egyáltalán. Csak ezen amin mindenki a vírus által.


Más is ugyanezt éli át, vagy csak én?


2020. dec. 5. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tél van ez a bekuckózás ideje.

Mindenhol ezt hallani.

És+a vírus.

Egyszerűen nem tudnak lekattanni róla.Kértem facen ismerősöket,tartsunk egy vírusmentes napot.Ugyan úgy nyomták.

2020. dec. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek nem a körülmények. Hiszen gyakorlatilag ugyanúgy csinálhatsz bármit, nyilván nincs beülős étterem vagy nincs esti buli, de hasonló összejöveteleket simán le lehet szervezni baráti körben is.
2020. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!