Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem furcsa? Fontos!!...

Csak nekem furcsa? Fontos!! Normális választ légyszi!!!

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm (fiú) akit ismerek óvodás korom óta. Szóval eléggé ismerem.


De ilyent soha nem mondot.


Fiú létére azt mondta nekem (én is fiú vagyok) hogy ,,jól nézel ki" Majd végig mért mosolyogva. Nem tudtam hova tenni, de szerintem meleg.


Majd felszálltunk a buszra teljesen hátra ültünk nyomkodtam a telefont, és tesztet csináltam. Az én térdkalácsomat az ő térdkalácsához érintettem (nem túl feltűnően, csak úgy mintha mélyen belemerűltem a telefonba) és aki észre se vette.


És azt vettem észre hogy a lábát nem vette el.


Az is gyanús volt hogy volt egy férfi aki állítólag meleg felszállt a buszra, és hirtelen előhozta hogy az X ember Y farkát szopta le. Amikor előhozta, meglepődtem hogy ez hirtelen hogy jöt elő? Meglepődtem.


Erre a válaszom az volt hogy: ,,Jó kedves egészségükre, le szarom hogy mit csináltak" vagy valami ilysmit.


Majd pár perc múlva felállt a székről, és arább ült 2 székkel. Ez most mi volt? Én képzelem be?



2020. dec. 6. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Hagyd, ne baratkozz vele, ignorald.
2020. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet szereti a pervez dolgokat.
2020. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincsen. De az egész ezek alapján csak nekem furcsa?


Én hetero vagyok.


18F

2020. dec. 6. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Tegnap is kiirtad
2020. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most már kezd elegem lenni a melegekből, ennyi defektes embert még életembe nem láttam.
2020. dec. 6. 18:09
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Biztos hogy valami defektes abberált az ismerősöd. Csak nekem tűnik fel, hogy egyre többen szaporodnak a melegek?
2020. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"szaporodnak a melegek"

Azt meg hogy csinálják? :DD

2020. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Istenem, 18 éves létedre igazán tudhatnál már helyesen írni és normálisan központozni..
2020. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

És akkor mi van ha meleg? Valószínűleg próbálja kipuhatolni, hogy te az vagy-e. Ha legközelebb felhozza, hogy ki kit szopott le, nyugodtan mondd azt, hogy "nem igazán érdekel, mert hetero vagyok. Inkább csajokról beszélgetnék"

Venni fogja a lapot.

2020. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jól van ez így? ***** válasza:
2020. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!