Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biztos jó ha az ember önmagát...

Biztos jó ha az ember önmagát adja?

Figyelt kérdés
Ha valakinek szélsőséges, radikális nézetei vannak ami a legtöbb embert kikészít akkor nem hiszem hogy ez jó ötlet mert nem lesz valami népszerű, meg egy ember csak saját maga láthatja az igazi arcát.
2020. dec. 8. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan embereket akar bevonzani, akik olyanok, mint ő, akikkel szívesen tölt időt, akkor igen. Ha neki az emberek olyanok, mint a háttérben zsizsergő tévé, hogy a magányáról vonják el a figyelmet, akkor tök mindegy.
2020. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Én olyan vagyok hogy 100-ból 1 ember ha hajlandó velem szóba állni a többi általában elkerül.
2020. dec. 8. 16:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy alig akadnak, akik egyetértenek velem, vagy akár megértik a motivációimat, gondolataimat. Gyerekként nagyon be akartam illeszkedni, de rájöttem, hogy ha ezen munkálkodok, akkor körül leszek véve egy csomó idiótával, akikkel normálisan elbeszélgetni sem tudok. Szóval magamat adom. Azóta sokkal érdekesebb emberekkel találkoztam, az unalmas nyárspolgárok meg lepattannak rólam maguktól is. ¯\_(ツ)_/¯
2020. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha csak a Magyarokkal ismerkedsz, akkor még így is kb 100 000 ember fog szóba állni veled, és ha a felük nő, akkor az 50 000 ember...add önmagad...ha nem vagy elégedett magaddal, változtass.
2020. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Szóba állnak velem de aztán menekülnek 😅. Egyébként nem szeretek ismerkedni, eleve mi jó abban? Legtöbb ember egy kaptafa.
2020. dec. 8. 16:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma ember...ha mindenkit egyformának látsz, akkor tarts önvizsgálatot, mert valamiért nem vagy hajlandó meglátni a másik embert.
2020. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő. Az emberek 90%-a elküldené melegebb éghajlatra a főnökét, mégsem adja mindenki elő magát így. Tök jól hangzik ez az "add magad", de nagyon kevés embertől hiteles.

Pl. ismerkedésnél is kevesen kérdezik be először, hogy mehet seggből szájba vagy sem.

2020. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő
2020. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6. De nagyrészük nem passzol hozzám.
2020. dec. 8. 17:45
 10/15 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen nem tudok "jó" ember lenni hiába próbálkozom hiányzik belőlem az empátia és nehezemre esik a szocializáció.
2020. dec. 8. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!