Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ehez a videóhoz? ...

Mit szóltok ehez a videóhoz? Mi a véleményed? Az érzés mikor a külföldi videóban több magyarság van mint a magyarban.

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 8. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
szívmelengető
2020. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szép videó, de nem fog sokáig velem maradni, az mindenesetre mindig jó, ha valaki érdeklődik más népek és kultúrák iránt.

Én például tíz éves korom óta megszállottja voltam Olaszországnak, majd huszonegy évesen eljutottam arra a szintre, hogy kiköltözzek és idekint tanulhassak.

25/N

2020. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttam hogy valami kornyika, úgyhogy csak beletekertem, de nyilván ez egy romantizált kép a magyarságról, mert ez egy videoklipp, idealizált világ a külföldi prekoncepciók alapján. Itt az országban meg azt látod, ami a valóság.

Ezt midnen országgal el lehetne játszani. Nekünk is van minden országról egy idealizált képünk. Ha mi forgatnánk egy klippet a németekről, minden klisét amit tudni vélünk, beleraknánk. Ha ők maguk forgatnák magukról, akkor meg a valóságot látnánk, semmi ilyen túlidealizált baromságot.

2020. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25# Gratulálok. 🙂
2020. dec. 8. 20:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a számot 2#
2020. dec. 8. 20:48
 6/6 A kérdező kommentje:
3#Értem,egyébként az énekesnek a nagymamája magyar volt ezért is énekelt Magyarországról.
2020. dec. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!