Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó dolog egy munkahelyen...

Bunkó dolog egy munkahelyen privát céges karácsonyt szervezni egy klikknek (csak ők és senki más)?

Figyelt kérdés

Lefoglalják az egyik irodát terítő fények tányérok süti üdítő stb. de csak ők mehetnek be, mindenki másnak takarodj a neve!

Ennél gusztustalanabbul lehet kommunikálni azt hogy mi egy klikk vagyunk, egymásért mindent de mindenki más le van szarva?


Meg eleve az is micsoda, hogy ők lefoglalnak egy irodát lényegében magáncélra? Övék a cég talán? Akkor én is lefoglalhatok egy irodát amire nekem tetszik és odacsődíthetem a havercsávókat?


Nem gusztustalan ez?

Az meg eleve nem érthető a főnök aki tud erről miért hagyja.


2020. dec. 10. 08:10
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
75%
És mi gátol meg abban, hogy te is lefoglald az irodát és bulit szervezz?
2020. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

nem tudom ez valós válasz-e a kérdésre vagy trollkodás.


attól még hogy én is a padlóra szarok nem lesz kisebb retekség ha más is csinálja.

2020. dec. 10. 08:20
 3/53 anonim ***** válasza:
81%
Te talán szeretsz olyanokkal együtt bulizni, akiket utálsz? Szervezd meg a saját bulidat, olyanokkal akikkel szívesen töltesz időt együtt, a másik klikk meg bulizik külön.
2020. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

"a másik klikk meg bulizik külön."+


beszervezhetem a saját bulimat pont abba az irodába ahova ők és pont akkorra? Hát ha nekik szabad?

2020. dec. 10. 08:26
 5/53 anonim válasza:
45%
Hagyd. Tré cég lehet. Mondjuk én a közös céges dolgoktól már alapból rohamot kapok.. Töltök elég időt ott + az ott dolgozó kollégákkal is.
2020. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nincs ezzel gond. Mi mondjuk homeofficeban vagyunk, szóval nálunk semmi nem lesz, de el tudnám képzelni, hogy a közvetlen kollegákkal (plusz szomszédos irodákból akikkel napi kapcsolat van) csinálnánk ilyet.

Nyilván nem az egész háznak, ez nem erről szól. Arra ott a céges karácsony.

2020. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
81%
Ha 10-nél kevesebben vannak (járvany miatt mondom), és a vezetőség tudtával történik, akkor miért ne. Szervezz te ie a klikkednek.
2020. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

meg eleve ha annyira egymás valagában vannak miért nem mennek egyikük lakására? Miért a cég épületében? MI ez klubhelyiség?


Én páros lábbal rúgnám ki az összeset aki részt vesz ezen.

Vagy nem rúgom ki, de bérleti díj!! egy óra félmillió. annyiért övék lehet az iroda.

2020. dec. 10. 08:28
 9/53 anonim ***** válasza:
79%
Neked mi közöd van ahhoz, hogy ők hol buliznak?
2020. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még normális munkarend volt, nálunk is az volt a rendszer, hogy azokkal tartottunk "bulit" (névnap, karácsony) akikkel közvetlen kapcsolatban voltunk. De más nem is akart volna beerőszakoskodni ebbe.
2020. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!