Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a tulajdon...

Mit gondoltok erről a tulajdonságról??

Figyelt kérdés
szerintetek normális hogy azt gondolom ,hogy inkább haljak meg a covid 19 -be mint hogy letargiába és depresszióba essek??
2020. dec. 10. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igy ertem, de mikor fuldokolsz, akkor nem igy fogod gondolni. Igy nagyon konnyu erezni, plane a tobbi ember covidos halalanak a kontojara. Mind letargiasak es depressziosok vagyunk.
2020. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha mindeki letargiás és depresszios lenne akkor mindeki öngyilkos lenne ez hülyeség én nem akarok emenni injekcióra senki sem kényszeríthet rá
2020. dec. 10. 17:25
 3/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Ez nem tulajdonság, hanem egy vélemény/gondolat/álláspont.

Amúgy csak hogy mondjak valamit, ettől is lehet mentális betegséget kapni.

Egy pszichológus kolleginám sorra meséli az eseteket, hogy aki 1-2 hónapot volt házi karanténban, hónapot óta jár terápiára, vagy aki gépen volt, erősen fulladt, a halálközeli élményével mennyire meg kell küzdenie mai napig, vagy aki sima osztályon feküdt, és hallotta mennyi a halott körülötte....

Na erre varrj gombot! :)

2020. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha tundád mit éltem át milyen halálközeli élmények értek nem ezt mondanáad leírhataltan dolgok legnagyobb ellenségemnek se kívánnám !!
2020. dec. 10. 17:26
 5/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Jólvan. Jár a keksz. Szerintem jópáran éltünk át halálközeli élményt.

Attól, hogy amúgy osztom valamilyen módon és formában a véleményed, attól még nem kell itt nagyfiúskodni :D

2020. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hidd bár csak ne kellen nagyfiuskudnom hidd el legnagyobb ellenségemnek se kívánnám amin keresztül mentem !!
2020. dec. 10. 17:32
 7/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Jólvan druszám, én se senkinek, meg te se éljél át semmi rosszat már, na, egészség legyen meg helyesírási :D
2020. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!