Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öcsém lekezelő viselkedésre...

Öcsém lekezelő viselkedésre vált mikor a barátnőjét hozza haza, hogyan kell az ilyet kezelni?

Figyelt kérdés

27F, Eddig külföldön éltem,dolgoztam, most hazajöttem munkát keresni és egy pár hónapja itthon élek szüleimmel


Ő (20F) mikor hozza a barátnőjét haza, kb 3 nap alatt 3 mondatot lehet vele beszélni, de van, hogy nem is szól egy szót se, vagy ha igen az valami beszólás


Hogyan reagáljak, hogy észrevegye magát anélkül, hogy elkezdené a passzív-aggresszív viselkedést?


2020. dec. 10. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Égesd be valamivel a barátnője előtt, előbb-utóbb észreveszi hogy nem kéne ujjat húzni veled, mert ő jön ki belőle rosszul.

Csomó régi ciki sztorit tudsz róla, meg amúgy is tesók közt megy az égetés, használd :D

2020. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Probalnek beszelni vele. Valami nem tudatos rivalizalas lehet benne, kompenzalni akar. Eloszor szepen szolnek, hogy ne legyen buta kispocs.
2020. dec. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A barinője előtt mondani, hogy valójában nem szokott ilyen lenni, csak előtte viselkedik így. Cseppet beégetni.
2020. dec. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőként figyelem, hogy a kiszemeltem / párom hogy viselkedik a legközelebbi családtagjaival. Persze, vannak olyan esetek, ahol megromlik a családtagokkal a viszony, az érthető is. De az ilyen eseteket leszámítva, azért elég sokat előrevetít, pl. hogy milyen lehet együtt élni vele a szürke hétköznapokban. Amit művel, az egy baromi komoly intő jel - ezt nyugodtan mondd el neki.


Én biztos, hogy nem reagálnék, nem szólnék be a barátnője előtt, az csak további feszültséget és vitákat generál. Én első körben megpróbálnék a barátnője jelenléte nélkül beszélgetni vele. Ha nem válik be, később még mindig lehetsz bunkó ;)

2020. dec. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Beégetném.
2020. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!